İmamoğlu pazar yeri ziyaretinde şiddet görüyorum diyen kadına yardım etti!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu Sancaktepe'de pazar ziyaretinde bulunurken bir kadının şiddet görüyorum demesi üzerine olaya müdahale etti. Pazar yerinde kendisine vurmaya kalkan yaşlı adama yönelik şiddet görüyorum çocuğum var benim diyerek İmamoğlu'ndan yardım istedi.

İmamoğlu pazar yeri ziyaretinde şiddet görüyorum diyen kadına yardım etti!

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'nun Sancaktepe'de pazar yerinde gerçekleştirmiş olduğu ziyaret sırasında ekrana ilginç anlar yansıdı. Bir kadının yaşlı adamın kendisine sopa ile vurmaya kalkması sonucunda şiddet görüyorum diyerek İmamoğlu'na seslendi. Olayı gören İmamoğlu kadını 'Nefes al. Kızım, kardeşim sakin ol' diyerek teselli etti. 

İmamoğlu pazar yeri ziyaretinde şiddet görüyorum diyen kadına yardım etti!

Çocuğu ile pazar alışverişi yapmaya gelen kadın pazar yerinde tartıştığı yaşlı bir adamın sopayla kendisine vurmaya kalkması sonucunda 'Bana vuruyor' diyerek İmamoğlu'na seslendi. Olaya müdahale ederek kadını sakinleştiren İmamoğlu genç kadına ismini ve nerede oturduğunu sordu. İmamoğlu kadının seslenmesi ile birlikte hemen olaya müdahale ederek genç  kadına "Kızım, kardeşim, sakin ol. Üzülme, nefes al" şeklinde telkinlerde bulundu. 

İmamoğlu pazar yeri ziyaretinde şiddet görüyorum diyen kadına yardım etti! - Resim : 2

Genç kadının kızına iki tane bebek hediye ederek kadını evine uğurladı. 

SONRAKİ HABER