İLKSAN'dan öğretmenler için sıfır km Citroen araba kampanyası! Özel indirime ek 80 bin TL destek

Milli Eğitim Bakanlığı İlksan Genel Müdürlüğü tarafından 61. araç kampanyası bugün resmen başladı. Milyonlarca öğretmen için uygun fiyatlı sıfır km araba satılacak. İLKSAN'dan öğretmenler için sıfır km Citroen araba kampanyası! Özel indirime ek 80 bin TL destek

İLKSAN'dan öğretmenler için sıfır km Citroen araba kampanyası! Özel indirime ek 80 bin TL destek

İLKSAN'dan öğretmenler için sıfır km Citroen araba kampanyası! Özel indirime ek 80 bin TL destek - Milli Eğitim Bakanlığı İlksan Genel Müdürlüğü tarafından 61. araç kampanyası bugün resmen başladı. Milyonlarca öğretmen için uygun fiyatlı sıfır km araba satılacak. Konu ile ilgili Milli Eğitim Bakanlığı İlksan Genel Müdürlüğü'nden basın bülteni hazırlandı. Öğretmenlere sağlanacak uygun fiyatlı otomobil satışı 8 gün sürecek ve sonlanacak. İşte tüm detaylar ve daha fazlası Kamu Gündemi adresinde yer ediniyor.

MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞI İLKSAN'DAN ÖĞRETMENLERE UYGUN FİYATLARA ARABA KAMPANYASI

"21.09.2022 tarihinde saat 10:00 'da CITROEN  marka araçlar ile  İLKSAN 61. Araç Kampanyası başlayacaktır. Kampanya 29.09.2022 tarihinde saat 17:00'da sona erecektir. Araç bedelinin tamamını nakit olarak ödemede zorlanan İLKSAN Üyeleri, İkraz (Borç Verme) kullanım şartlarına göre, araç bedelinin 80.000,00 (Seksenbin) TL’ye kadar olan kısmını İLKSAN’ dan genel ikraz olarak kullanabilecektir.

Genel ikraz borcu devam eden İLKSAN üyelerinin ikraz başvurusu yapması halinde ise, (ikraz taksitlerinin en az yarısının ödenmesi şartı ile) devam eden borç bakiyesi erken ödeme indirimi yapılarak talep edilen genel ikrazdan mahsup edilir. Damga Vergisi ve sigorta kesintileri de yapıldıktan sonra kalan tutar üyelerin (muvafakatname olması halinde De-Ha AŞ’ nin) hesabına aktarılır. İkraz kullanımı ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.ilksan.gov.tr’ den veya 444 1943 numaralı çağrı merkezi ile görüşülerek ulaşılabilir."

80 BİN TL NAKİT DESTEĞİNE EK 42500 TL İNDİRİM

İLKSAN tarafından Citroen ile yapılan anlaşma 21 Eylül 2022 Çarşamba günü itibariyle yeni kampanya ile başlıyor. Bu kampanyadan faydalanacak olan otomobillerin bedellerinin tamamı nakit olarak ödenecektir. İLKSAN yaptığı duyuruda bu konuda zorluk yaşayabilecek öğretmenlere 80 bin TL borç vereceğini açıkladı. Sağlanan destek ile birlikte sıfır otomobillerde özel indirim yapılırken Citroen otomobillerde satın alınabilecek.

İLKSAN SIFIR OTOMOBİL KAMPANYASI

İLKSAN tarafından bildirilen gelişmelere göre öğretmenler Citroen'in C3 Aircross modeline sahip olabilecek. Yapılan anlaşma dahilinde öğretmenlere özel indirim var. 

Citroen C3 Aircross FEEL BOLD 1.2 PureTech 130 HP EAT6 modeli için liste fiyatı olan 652 bin TL'den fiyatlar 609 bin 500 TL'ye kadar düşecek. Otomobil kampanyasından faydalanmak isteyen öğretmenlerin İLKSAN’a başvuru yapmaları gerekecek.