AK Parti Sözcüsü Çelik'ten İzmir'deki olaylı maç hakkında son dakika açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik İzmir'e yaşanan olaylı maç sonrasında son dakika açıklaması geldi. Taraftarların yapmış olduğu saldırı ve olaylar neticesinde Çelik “Sporun ruhuna ve huzurumuza gölge düşürmeye çalışanlar gereken cezayı alacak” dedi.

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten İzmir'deki olaylı maç hakkında son dakika açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik İzmir'de maç esnasında ve sonrasında yaşanan skandal olaylar hakkında sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yaptı. Açıklamasında "Göztepe-Altay maçında yaşanan hadiseler hepimizi çok üzdü. Yaralanan taraftarlara acil şifalar diliyoruz." şeklinde konuştu.

HUKUKİ SÜREÇ BAŞLADI

Çelik açıklamalarının devamında kaleci Özen'e geçmiş olsun dileklerini sunarak "Hukuki süreci takip edeceğiz. Spor barıştır, kardeşliktir, centilmenliktir. Yaralanan taraftarlara ve saldırıya uğrayan Altay kalecisi Ozan Evrim Özenç'e geçmiş olsun." ifadelerini kullandı. 

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten İzmir'deki olaylı maç hakkında son dakika açıklaması! - Resim : 2

GEREKEN CEZA VERİLECEK

İzmir'de yaşanan olayların çıkmasına sebep olanların en kısa sürede ceza alacağını söyleyen Çelik "Bu saldırganlar Göztepe ve Altay'ı temsil edemez. Tüm vatandaşlarımız provokatörlere karşı dikkatli olmalıdır. Sporun ruhuna ve huzurumuza gölge düşürmeye çalışanlar gereken cezayı alacak." dedi. 

AK Parti Sözcüsü Çelik'ten İzmir'deki olaylı maç hakkında son dakika açıklaması! - Resim : 4

 

SONRAKİ HABER