Adalet Bakanlığı banka promosyon ihalesi için tarih verildi!

Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı promosyon ihaleleri için geri sayım başladı. 19 Ağustos 2022 tarihi saat 14:30'da promosyon ihalesinin gerçekleştirileceği açıklandı. Adalet Bakanlığı banka promosyon ihalesi için tarih verildi!

Adalet Bakanlığı banka promosyon ihalesi için tarih verildi!

Adalet Bakanlığı banka promosyon ihalesi için tarih verildi! Türkiye Cumhuriyeti Adalet Bakanlığı promosyon ihaleleri için geri sayım başladı. 19 Ağustos 2022 tarihi saat 14:30'da promosyon ihalesinin gerçekleştirileceği açıklandı. Uzun süredir merakla beklenen ve memurlardan gelen talepler sonuçlanıyor.

Adalet personel sayfası özel haberine göre; Adalet Bakanlığı merkez, adli - idari yargı birimleri ve taşra teşkilatı ile birlikte bağlı kuruluşlar ve ilgili kuruluş harcama birimlerini kapsayacak olan banka promosyon ihalelerinin 19 Ağustos tarihinde yapılacağı ve kurulacak olan bu komisyonda yetkili sendikanın temsilcilerinin de davet edildiği bilgileri geldi.

Adalet Bakanlığı yapılacak olan bu ihalede yüzde 10'luk yer alan kotanın kaldırılacağı ve ihale süresinin net 3 yıl olacağı, tüm Adalet Bakanlığı personellerine ise tek seferde eşit promosyon ödemelerinin gerçekleştirileceği öğrenildi.

KAMU KURUMLARININ BANKA PROMOSYONLARI ARTMAYA DEVAM EDİYOR

Adalet Bakanlığı personelleri diğer kamu kurumlarında yer alan promosyon rakamlarını paylaştı.

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi–3.400 Personel-Türk Ekonomi Bankası (TEB) - 3 Yıllık-Tek seferde peşin ödeme: 31.100 TL

Adıyaman Üniversitesi–1.760 Personel - Türkiye İş Bankası-3 Yıllık-Tek seferde peşin ödeme: 32.500 TL

Gaziantep Üniversitesi–5.291 Personel - Türkiye Halk Bankası (HALKBANK) - 4 Yıllık - Tek seferde peşin ödeme: 35.000 TL

19 AĞUSTOS'DA İHALENİN SONUCU MERAKLA BEKLENİYOR

Adalet Bakanlığı toplam personel sayılarının 200 bini aşkın olduğu bilgisine ulaşıldı. Personel sayısının oldukça fazla olduğu bakanlıkta adalet camialarının 19 Ağustos'ta gerçekleştirilecek olan bu promosyon ihalesinde belirlenecek olan rakama dikkatle gözlerini çevirdi.

SONRAKİ HABER