Yök Başkanı Saraç, Dekanlarla Toplantı Yapacak

ANKARA (ANKA) – YÖK Başkanı Yekta Saraç, 15 ve 17 Nisan tarihlerinde tüm hukuk fakültelerinin, 28 Nisan’da tüm mühendislik fakültelerinin, 5 Mayıs’ta da tüm veterinerlik, ziraat ve su ürünleri fakültelerinin dekanları ile YÖK

Memurlar 09.04.2015, 13:00
Yök Başkanı Saraç, Dekanlarla Toplantı Yapacak

ANKARA (ANKA) – YÖK Başkanı Yekta Saraç, 15 ve 17 Nisan tarihlerinde tüm hukuk fakültelerinin, 28 Nisan’da tüm mühendislik fakültelerinin, 5 Mayıs’ta da tüm veterinerlik, ziraat ve su ürünleri fakültelerinin dekanları ile YÖK’te bir dizi toplantı yapacaklarını açıkladı.

Saraç, Twitter hesabından yazdığı mesajda, bazı fakültelerin mevcut durumlarını ve sorunlarını, bu fakültelerin dekanları ile YÖK’te düzenlenen toplantılarda ele aldıklarını belirterek, şunları ifade etti:

“Bu kapsamda 12 Mart’ta bazı diş hekimliği fakültelerimizin, 17 Mart’ta yine bazı tıp fakültelerimizin dekanlarının katılımıyla YÖK'te toplantılar gerçekleştirdik. 15 ve 17 Nisan tarihlerinde tüm hukuk fakültelerimizin, 28 Nisan 2015'te tüm mühendislik fakültelerimizin, 5 Mayıs 2015'te tüm veterinerlik, ziraat ve su ürünleri fakültelerimizin dekanları ile YÖK'te bir dizi toplantı yapacağız. Bu toplantılarda fakültelerimizin durumları, sorunları, eğitim kalitelerinin artırılması ve standartlarının yükseltilmesi konularında görüş alışverişinde bulunmaktayız. Yükseköğretim sistemimizde mevcut olan sorunların, bu sorunların çözümünde katkı sunabilecek ilgili kurumların değerli yöneticileriyle, YÖK'te, yıl içerisinde yapacağımız toplantılarda görüşülmesini önemsemekteyiz.” (ANKA)
(AYÇ/ÖZK)

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@