Rtük'te Başkanlık Seçimleri 17 Eylül'e Ertelendi

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), bugün yapılan başkan ve başkan vekili seçimlerinde hiçbir adayın yeterli oy çoğunluğuna ulaşamadığını açıklayarak, kurulun başkanlık seçimi için 17 Eylül’de tekrar toplanacağını duyurdu.

Memurlar 09.09.2015, 12:29
Rtük'te Başkanlık Seçimleri 17 Eylül'e Ertelendi

ANKARA(ANKA) - Radyo ve Televizyon Üst Kurulu (RTÜK), bugün yapılan başkan ve başkan vekili seçimlerinde hiçbir adayın yeterli oy çoğunluğuna ulaşamadığını açıklayarak, kurulun başkanlık seçimi için 17 Eylül’de tekrar toplanacağını duyurdu.

Radyo ve Televizyon Üst Kurulu’ndan yapılan yazılı açıklamaya göre, kurulun bugün saat 10.00’da başkan ve başkan vekili seçimi ile gündeminde bulunan diğer konuları görüşmek üzere, Üst Kurul Üyesi Arif Fırtına’nın başkanlığında toplandı. Yapılan iki tur oylama sonucunda hiçbir aday yeterli oy çoğunluğuna ulaşamadığından, başkan ve başkan vekili seçilemediği belirtilen açıklamada, “Üst Kurul, önümüzdeki hafta başkanlık seçimi ve gündemindeki diğer konuları görüşmek üzere 17 Eylül 2015 Perşembe günü İstanbul’da saat 11.00’da yeniden toplanacaktır” denildi. (ANKA)

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@