Kazada Ölen İl Müdür Yardımcısı Ve Eşi Toparağa Verildi

ANKARA'da geçirdikleri trafik kazasında yaşamlarını yitiren Kastamonu Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Yardımcısı Cengiz Berber ve aynı kurumda memur eşi Ayten Berber'in cenazeleri, gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Memurlar 22.09.2015, 02:12
Kazada Ölen İl Müdür Yardımcısı Ve Eşi Toparağa Verildi
Gürkan YILMAZ/ KASTAMONU, (DHA)- ANKARA'da geçirdikleri trafik kazasında yaşamlarını yitiren Kastamonu Sosyal Güvenlik Kurumu Müdür Yardımcısı Cengiz Berber ve aynı kurumda memur eşi Ayten Berber'in cenazeleri, gözyaşlarıyla toprağa verildi.

Dün Hacettepe Ünivesitesi Kampüsü önünde meydana gelen kazada 50 yaşındaki Cengiz Berber'in kullandığı otomobil ile başka bir otomobil çarpıştı. Kazada Cengiz Berber ve eşi 49 yaşındaki Ayten Berber hayatlarını kaybetti. Araçta bulunan kızları Berrin ve Berna Berber ile akrabaları Hüseyin Püridi yaralandı.

KURUM ÖNÜNDE TÖREN

Berber çifti için Kastamonu Sosyal Güvenlik Kurumu önünde tören düzenlendi. Törene, hastanedeki tedavilerinden sonra taburcu olan Berrin ve Berna Berber kardeşler de tekerlekli sandalyede katıldı. Tören boyunca ağlayan iki kardeşi yakınları teselli etmeye çalıştı.

Törenden sonra Kuzeykent Ulu Camii'nde kılınan cenaze namazına Ak Parti Kastamonu Milletvekilleri Mustafa Gökhan Gülşen, Metin Çelik, MHP İstanbul Milletvekili Murat Başesgioğlu, MHP Kastamonu Milletvekili Emin Çınar da katıldı. İkindi namazının  ardından kılınan cenaze namazından sonra çiftin cenazeleri Daday İlçesi'ne götürülerek toprağa verildi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@