Yengeç burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Yengeç Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haberler 29.08.2016, 22:40 29.08.2016, 23:35
Yengeç burçları bu hafta sizi neler bekliyor
Bu hafta gökyüzünde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak. Başak burcunda bir Güneş Tutulması meydana gelecek ve son olarak Merkür geri hareketine başlayacak. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte ev, yuva, aile ve yerleşime ait konularda huzur ve dengeyi, güzelliği sağlayacak olan kişi siz olacaksınız. Ev içinde olası sorunların üstesinden diplomatik yeteneklerinizi kullanarak orta yolu bularak sağlayabileceksiniz. Evinizde dekoratif değişiklikler yapabilir, yeniden dekore edebilir, boya badana gibi konularla ilgilenebilirsiniz.

Başak burcunda meydana gelecek olan Güneş Tutulması ile beraber odaklanacağız konular eğitim, yakın çevreniz, kardeşlerle olan ilişkileriniz, seyahatler, sözleşmeler, anlaşmalar, tanıtım, reklam, pazarlama, halkla ilişkiler, komşularınızla ilişkileriniz, yakın akrabalarla olan ilişkileriniz, kullandığınız her türlü iletişim aracı olacaktır. Tutulma ile beraber eğitime başlayabilirsiniz. Bu eğitim kişisel gelişim odaklı bir eğitim olabilir ya da yabancı dil eğitimi olabilir. Bilgisayarınızı, kütüphanenizi, klasörlerinizi, dosyalarınızı, hayatınızın dağınık görünen kısımlarını, evrakları temizlemek, düzenlemek, sıraya koymak için harika bir hafta olacaktır. Tutulma ile beraber yolculuklar gündeme gelebilir. Yeni fikirler, düşünceler zihninizde uçuşabilir ve bunları not alın. Komşularınızı, kardeşlerinizi, yakın çevrenizdeki insanları bu dönem biraz fazla eleştirebilirsiniz. Eleştirinin dozunu ayarlamaya dikkat edin.

Tutulmanın aktif olduğu bölgede Merkür de geri harekette olduğundan dolayı iletişim karmaşası, bilgi karmaşası, bilginin yanlış kullanılması, iletişim araçlarında bozulmalar, aksaklıklar söz konusu olabilir. Eskiden yarım bıraktığınız eğitimleri tamamlamak üzere kolları sıvayabilirsiniz. Fakat bu dönem bir eğitime başlarsanız yarım kalabilir, vazgeçebilirsiniz. Yeni fırsatlar, anlaşmalar, sözleşmeler gündemde olacaktır. Ama bana sorarsanız her türlü yazılı anlaşmanız 26 Eylül’den sonraki bir zamanı bırakmanıza fayda var. Tutulma ile beraber yayın evleri ile görüşebilirsiniz. Seminerler verebilirsiniz. Bazılarınız kardeşlerinizle beraber ortak bir takım işlere girişebilirsiniz, ama yine de bu gibi işleri 26 Eylül’den sonraya bırakmakta fayda var.

Kaynak: Sözcü
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@