Yay burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Yay Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haberler 29.08.2016, 22:56 29.08.2016, 23:37
Yay burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Bu hafta gökyüzünde Başak burcunda bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Akabinde Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve Merkür geri hareketine başlayacak. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte sosyal çevrenizden ve arkadaşlarınızdan oldukça fayda ve destek görecek, daha sosyal olacak, yeni sosyal ortamlar içine girecek, yeni insanlarla tanışacaksınız.

Eğlence hayatı ve biraz daha parti, davet, konser gibi etkinliklere çok daha fazla vakit ayırabileceksiniz. Yalnız olanlar yeni tanışacakları veya girecekleri sosyal ortamlarda minik yakınlaşmalar yaşayabilirler. Dostlarınız, arkadaşlarınız ile olan problemlerin üstesinden çok rahat bir şekilde gelebileceksiniz. İş hayatında kazandığınız gelirleri de arttırabilecek, üstlerinizden güzel destekler alacaksınız. Bazı dostlarınız ve arkadaşlarınız size partner bulmanız açısından ara buluculuk yapabilirler. Başak burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ile beraber hayatının odak noktası daha çok iş ve kariyer üzerine kurulu olacaktır. Yapacağınız her türlü işte daha detaycı ve mükemmeliyetçi, analiz yeteneklerinizi kullanarak en iyi ve en mükemmel işi çıkartmaya çalışacaksınız.


Tutulma ile beraber yeni iş ve elinizin rahatlaması söz konusu olacaktır. Yeni iş teklifleri ile bu süreç içerisinde karşılaşabilirsiniz, ama 26 Eylül’den sonra değerlendirmeniz de fayda olduğunu düşünüyorum. Çünkü Merkür de tutulmanın gerçekleştiği alanda geri hareket ediyor olacak. Kariyer alanınızda geri giden Merkür yüzünden biraz kafa karışıklığı yaşayabilir, mantıklı düşünmek de zorlanabilir, kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Evinizde su tesisatı ile ilgili minik sorunlar oluşabilir.

Kaynak: Sözcü

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@