Terazi burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Terazi Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haberler 29.08.2016, 22:50 29.08.2016, 23:36
Terazi burçları bu hafta sizi neler bekliyor
Bu hafta Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor, başak burcunda Güneş tutulması meydana gelecek ve son olarak da Merkür geri hareketine başlıyor. Burcunuza geçen Venüs ile beraber daha alımlı, daha güzel, kendinizi çok daha keyifli ve mutlu hissedeceğiniz bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bu dönem fiziksel görüntünüze değişiklikler yapabilir, saçınızın rengini değiştirebilir, tarzınızı değiştirebilir, bazılarınız estetik operasyonlar yaptırabilir.

Bunun yanı sıra aşkı hayatınıza çok daha kolay bir şekilde çekebileceksiniz. Çevrenizdeki insanları kendinize hayran bırakabilirsiniz. Spot ışıkları üzerinize parlamaya başlayacak. Hayata daha sevgi penceresinden bakabileceksiniz. Huzur çok daha fazla ön planda olacak. Yaratıcı ve sanatsal konularda ilham melekleri çevrenizde uçacak. Çevrenizdeki insanlardan bol bol iltifatlar alabileceksiniz ve bu sayede kendinizi daha mutlu hissedeceksiniz. Bu dönem hayatınızı güzelleştirmek adına adımlar atacaksınız. Başak burcunda meydana gelecek olan Güneş Tutulması hayatınızın çok da kontrol edebileceğiniz bir alanında gerçekleşmeyecek. Günlük hayatınızda ve çalışma temponuzda beklenmedik değişimler olabilir. İşleri daha organize, detaycı ve mükemmeliyetçi bir şekilde ele almanız gerekebilir.

Bu süreçte sağlığınızı, beslenme alışkanlıklarınızı, beden ve ruh bütün bütünlüğünüzü daha iyi bir konuma getirecek adımlar atabilirsiniz. Tutulma ile beraber sağlıkla ilgili konularda özellikle zehirlenmelere karşı dikkatli olmanızda yarar var. Yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edin. Aldığınız ürünlerin son kullanım tarihlerine okuyarak alın. Aynı şekilde kullanacağınız ilaçların da son kullanma tarihlerine dikkat edin. Psikolojik olarak destek almak, ruhsal çalışmalar yapmak, bilinçaltı çalışmaları için oldukça destekleyici olacaktır bu tutulma. İş anlamında önemli kararlar almadan önce birkaç kişiye danışmanızda, fikir almanızda fayda var. Bu hafta tutulma ile beraber daha içe kapalı, kendinize dönük geçirebilir, etrafınızdan kendinizi soyutlamak isteyebilir, melankoli ve depresyona birazcık eğilimli olabilirsiniz Gereksiz endişe ve vesveselerle hayatinizi rezil etmemeye özen gösterin. Endişe ve korkular zihninizi sarabilir, uyku sorunları gündeme sık sık gelebilir. Geçmişe ait yarım bıraktığınız tüm konular tutulma ile beraber yeniden hayatınızda gündeme gelebilir ya da bir takım geçmişte yaşadığınız sağlık sorunları yeniden gündeme gelebilir. Bu sorunlar daha çok psikolojik kökenli olabilir.

Bu dönem yazmak, çizmek, yaratıcı çalışmalarda bulunmak, günlük tutmak, rüya günlüğü tutmak, rüyalarınızı analiz etmek için oldukça uygundur. Ruhsal olarak sizi yoran sıkıştıran konular her neyse bunlara artık çözüm bulmak adına adımlar atabiliyor olacaksınız. Merkür de bu alanda geri harekette olduğundan dolayı hayatınızı özellikle iletişim, bilgi alışverişi ile ilgili bazı sorunlar meydana gelebilir. Söylemediğiniz veya yazmadığınız şeyler söylenmiş gibi ifade edilebilir, söyledikleriniz çarptırılabilir. Bilgi ve fikir hırsızlıklarına karşı dikkatli olmanızda fayda var. Şifre ile ilgili sorunlar oluşabilir. Bilgilerinize sizden gizli bir şekilde sızmak isteyebilirler. Yakın çevrenizle komşularınızla ve kardeşlerinizle tartışmamaya veya kavga etmemeye özen gösterin.

Kaynak: Sözcü
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@