Oğlak burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Oğlak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haberler 29.08.2016, 23:17 29.08.2016, 23:38
Oğlak burçları bu hafta sizi neler bekliyor
Bu hafta gökyüzünde Başak burcunda Halkalı Güneş Tutulması, Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ve Merkür’ün geri hareketi olacak. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile beraber iş ve kariyerinizi ilgilendiren konularda oldukça destekleyici etkiler altında olacaksınız. Terfi bekleyenler, iş değiştirmek isteyenler, iş arayanlar güzel fırsat ve şanslarla karşılaşabilirsiniz.

İş hayatınızda kuracağınız diplomatik ilişkiler size kazanç olarak geri dönecektir. İş arayanlar bu dönem özellikle kadınların ön planda olduğu sektörlerde iş bulabilirsiniz. İş hayatınızda daha hoşgörülü olmaya başlıyorsunuz. Eğer ki hayatınızda kimse yoksa, yalnızsanız iş vasıtası ile ya da iş yerinizden biri ile duygusal yakınlaşmalar olabilir. Bu hafta Başak burcunda bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Tutulma ile beraber hayatınızda öne çıkacak olan konular ise şunlar olacaktır; yabancılar, yurt dışı ile ilgili konular, inançlar, eğitim, felsefe, din, üniversite eğitimi, uluslararası ticaret, hukuksal konular daha çok gündemde olacaktır.

Tutulma ile yakın çevrenizle iletişimde yanlış anlamalar, aldanmalar, hayal kırıklıkları gündeme gelebilir. Fikirlerinizi ve düşüncelerinizi organize etmekte zorlanabilirsiniz. Yanlış anlaşılmaya açık bir dönemde olacaksınız. Yurt dışı bağlantılı işlerde gecikmeler meydana gelebilir. Eğitimle ilgili konularda hatalı kararlar vermeye eğilimli olabilirsiniz. Bu aralar yaşamınızın gidişatını değiştirecek kararları tek başınıza vermeyin! Birkaç kişiden fikir almanızda fayda var. Komşularınızla, kardeşlerinizle, yakın akrabalarınızla güven sarsabilecek olaylar, hayal kırıklığı yaratabilecek durumlar söz konusu olabilir. Trafikte dikkat! Dalgınlık yüzünden sıkıntı yaşamayın.

Bu hafta e-posta, sms ve kurye gönderilerinize dikkat edin! Yanlış paketler yanlış kişilere gitmesin. Yurt dışı planlarınızda gecikmeler ve birtakım engellerle uğraşmanız gerekebilir. Hukuksal konularda dikkat edin. İllegal her türlü konudan uzak durun. Merkür de aynı alanda geri gidiyor ve bu da ciddi iletişim aksaklıklarına sebebiyet verebilir. Fikirler ve bilgiler karışabilir. Resmi evraklara da dikkat edin, kaybolmasın. Bu dönem dava açmak, hukuksal yeni bir takım başlangıçlar yapmak için pek uygun olmayabilir. Eğitimler bu dönem yarım kalabilir. Seyahate çıkacağınız zaman bavulunuza, fişlerinize, biletlerinize dikkat edin. Seyahatlerde son dakika aksilikler çıkabilir.

Kaynak: Sözcü
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@