Kova burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Kova Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haberler 29.08.2016, 23:19 29.08.2016, 23:38
Kova burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Bu hafta gökyüzünde Başak burcunda bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve Merkür de geri hareketine başlayacak. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte siz sevgili Kova ve yükselen Kovalar seyahat planları yapabilirsiniz. Bu seyahatler de keyif ve huzur verici olacaktır sizler için.

Eğer ki yalnızsanız ve hayatınızda hiç kimse yok ise sizden uzakta yaşayan, yabancı uyruklu veya yurt dışında yaşayan biriyle flört edebilirsiniz. İthalat ihracat işleri ile ilgilenenler bu konularda kazançlarını arttırabilirler. Bu süreç içerisinde yeni siparişler, yeni müşterilerle karşılaşabilirsiniz. Hukuksal konularda da genel anlamda şans sizden yana olacaktır. Venüs desteği sayesinde hobi niyetine yeni bir eğitime veya kursa başlayabilirsiniz. Özellikle kadın figürlerden güzel destekler alabileceksiniz. Davalarda orta yolu bulmak, anlaşmaya varmak bu dönemde çok daha kolay olacaktır sizlere için.

Başak burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ise krizler, değişim, dönüşüm, finansal, borç, kredi, nafaka, prim, vergi, burs, ölüm, ameliyat, sağlıkla ilişkili konuları ilgilendiren bölgede gerçekleşecek. Özellikle tutulma ile beraber kişisel gelişimle birlikte beğenmediğiniz hal, tavır ve hareketlerinizde de değişiklikler yapabileceksiniz. Daha önce fark etmediğiniz birçok detayı fark ederek dönüşümler yaratmak hayatınızda oldukça mümkün olacaktır. Yalnız tutulma ile birlikte hesap hataları, belirsizlikler, banka işlemlerinde sorunlar, yanlış yatırımlar, finansal karmaşa, finansal anlamda ve ekonomik anlamda önünüzü görmek de zor olabilir. Özellikle banka hesapları konusunda bu aralar hatalar, kredi kartı ekstrenizde yanlış ödemeler yansıyabilir, göz atmanızda fayda var. Faturalandırma ile ilgili konularda minik hatalar oluşabilir. Size yapılması gereken ödemeler de bazı hatalar ortaya çıkabilir.

Eğer ki kredi çekmek gibi bir düşünceniz varsa 24 Eylül den sonra bir tarihi beklemeniz de fayda var. Zira Merkür de aynı alanda geri gidiyor olacak. Merkür’ün de aynı anda geri gitmesi hesap hatalarını arttırıcı bir etki yaratacaktır. Parasal konularda yanlış kararlar vermek, hatalı yatırımlar yapmak daha söz konusu olacaktır. Maddi anlamda para kaybedebilir, hayal kırıklığı yaşanabilir ya da finansal konularda güveni sarsabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Değerli eşyalarınızı ortalıkta çok fazla bırakmayın. Evinize hırsız girebilir ve bu yüzden bu aralar güvenlik önlemlerinizi arttırmanız da fayda var.

Kaynak: Sözcü
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@