Koç burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Koç burcu haftalık burç yorumu

Haberler 29.08.2016, 22:28 29.08.2016, 23:34
Koç burçları bu hafta sizi neler bekliyor
Bu hafta gökyüzünde Başak burcunda Güneş Tutulması, Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ve Merkür’ün geri hareketine başlaması var. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte ilişkileri olanlar ilişkilerde daha rahat dengeyi kurabilecek, partnerinize destek olabilecek ve onunla daha romantik, tutkulu zamanlar geçirebileceksiniz. Bazılarınız ise ortağınızla kazanç sağlayacak teklifler alabilirsiniz.

Eğer ki bir ilişkiniz yoksa veya yalnızsanız tutkulu, romantik, keyifli, renkli ve ahenkli bir ilişki içine girebilirsiniz. Bazılarınız ise evlilik yolunda adımlar atabilirsiniz. Bu dönem ortaklıklar ve iş birlikleri için oldukça kazançlı ve zevk alacağınız bir dönem olacaktır. İlişkilerdeki ve ortaklıklardaki olası sorunların üstesinden çok daha rahat bir şekilde gelebilecek, küslükleri ve anlaşmazlıkları ortadan kaldırabileceksiniz. Başak burcunda meydana gelecek olan Güneş Tutulması ile beraber hayatınızı öne çıkaracak olan konular şunlar olacaktır; sağlık, iş ve çalışma ortamı, iş arkadaşlarınızla olan ilişkileriniz, iş projeleri, yapılması gereken zorunlu angarya işler, günlük işler, ev hayvanları, aşırı çalışma…vb. Öncelikle sağlık! Tutulma ile beraber özellikle bağışıklık sisteminize ve ince, kalın bağırsağınıza dikkat etmenizde fayda var. Yediklerinize ve içtiklerinize dikkat edin. Merkür de bu alanda geri harekette olduğundan dolayı geçmişte kalan kronik bir takım rahatsızlıklar yeniden gündeme gelebilir.

Check up ve testler yaptırabilir, hastanede biraz daha zaman geçirebilirsiniz. Önemli tanı ve tedaviler için birden çok uzmanın fikrini almakta fayda vardır. Yanlış tanı veya yanlış tedavi yüzünden sorunlar ortaya çıkabilir. Belki de tutulma ile beraber hastanenizi yada doktorunuzu değiştirmeniz gerekebilir. Bu dönem çok fazla çalışacaksınız. Başarıya ulaşmak için çok fazla çaba sarf edeceksiniz ve çok fazla yorulacaksınız. Bence tek dikkat etmeniz gereken iş konusunda geleceği olmayan, ayakları yere sağlam basmayan, güven vermeyen proje ve işlerden uzak durmanız. Özellikle de yabancılarla yapılan işlerde, yurt dışı kaynaklı işlerde pürüzlerle uğraşmanız gerekebilir.

Tutulma ile beraber terapi alabilir, psikolojik olarak sizi yoran ve problem olan konuların üstesinden gelebilirsiniz. Kendinize bakmak, diyet yapmak, spora başlamak, yaşam kalitenizi güçlendirecek aktivitelere katılmak, beslenme düzeninizi değiştirmek için de uygun bir süreçtir. Merkür Retro olduğundan dolayı yeni işlere başlamak için hiç uygun bir dönem değil. Elinizdeki işlere odaklanmanız ve bitirmeniz de fayda var. İş konusunda kendinizi saf ve enayi yerine koydurmayın. Kendinizi kullandırmayın. İş arkadaşlarınız hayal kırıklığı yaratabilir, güveninizi sarsabilir.

Kaynak: Sözcü
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@