İkizler burçları bu hafta sizi neler bekliyor

İkizler Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haberler 29.08.2016, 22:38 29.08.2016, 23:35
İkizler burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Bu hafta Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor. Başak burcunda Güneş Tutulması meydana gelecek ve Merkür Retrosu da başlıyor. Özellikle Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte sizler için aşk dönemi başlıyor. Ciddi ilişkilere başlamak için hazırlık süreci olacak sizler için. Hayattan daha fazla keyif almaya odaklanacaksınız.

Hobilerinize de daha fazla vakit ayıracaksınız. Eros oklarını sizler için sağa sola savuruyor olacak. Özel hayatınızda denge, huzur, barış rüzgarları esiyor olacak. Oldukça yaratıcı iş teklifleri ile karşılaşabilirsiniz. Özel hayatınızdaki sorunları alttan alarak ve politik duruşunuzu rahatlıkla ve çözüme kavuşturabilirsiniz. Eğer çocuğunuz varsa onları sahne, drama, tiyatro eğitimlerine gönderebilirsiniz. Önümüzdeki 25 gün aşk konusunda yılın en verimli süreci sizler için. Başak burcunda meydana gelecek olan Güneş Tutulması ile beraber, hayatınızın odak noktası eviniz, yuvanız, aileniz, gayrimenkul ile ilgili konular, emlak alım satım, tapu, toprak, taşınmak, yer değiştirmek ile ilgili konular olacaktır. Normal şartlar altında Merkür Retro olmasaydı sizlere taşının, ev alın, araba alın derdim. Amma velakin bunu şu an için söyleyemiyorum. Bu konular için 26 Eylül’e kadar beklemenize fayda var. Ailenizle ilgili konular için fazla mükemmeliyetçi, detaycı, titiz ve eleştirel olabilirsiniz. Ailenizle ve yaşadığınız yerle ilgili konularda her şeyin en mükemmelini istiyor olabilirsiniz, ama bu konularda olan işlerde, bilgi ve iletişim de sorunlar meydana gelebilecektir.

Bu tutulma dönemi ailenizden birileri ile yakından ilgilenmeniz gerekebilir, birinin bakımını üstlenebilirsiniz. Yaşadığınız ve ailenizle ilgili geçmişe ait hesaplar, defterler, konular yeniden açılabilir. Geçmişe dair, geçmiş konulara dair bir temizlik yapmanız gerekebilir. Eğer ki evinizi dekore edecekseniz daha minimal bir tarzı daha sade bir tarzı tercih edebilirsiniz. Yalnız bu dönem evinize yeni elektronik eşyalar ve aletleri almak için de uygun değildir. Evinizin elektrik tesisatında problemler meydana gelebilir. Ev hayatınız ve iş hayatınız arasında dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz.

Tam da bu tutulma sürecinde önümüzdeki 15 – 20 gün iş hayatınızda bazı hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Hedeflerinizden şaşabilirsiniz. Üzerinize tembellik çökebilir, çalışmak ve iş yapmak istemeyebilirsiniz. Eşinizin veya ortağınızın sorumlulukları bu dönem size fazla gelebilir. Eş veya ortağınızın sorunları ile uğraşmak istemeyebilirsiniz. İş hayatı, eş hayatı ve aile hayatından oluşan bermuda şeytan üçgeninde kendinizi biraz sıkışmış hissedebilirsiniz. Bu dönem yeni iş birliklerine ve ortaklıklara girişmek, imza atmak için de pek uygun bir süreç değildir. Bu dönem kendinize dönmek, kendi eksikliklerinize odaklanmak, ihtiyaçlarınızı belirlemek, hatalı olan yönlerinizi tespit etmek ve bunları düzeltmek için harika bir dönem olacaktır.

Kaynak: Sözcü
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@