Gelinler bu haberi okumasın!

Hindistan'ın Madya Pradeş eyaletine bağlı Indore kentinde nefret ettiği kayınvalidesi ve kayınpederiyle aynı evde yaşayan kadının, bir yıl boyunca çay bardaklarına çişini yaptığı ortaya çıktı. İşte

Haberler 04.04.2015, 00:36
Gelinler bu haberi okumasın!

Hindistan'ın Madya Pradeş eyaletine bağlı Indore kentinde nefret ettiği kayınvalidesi ve kayınpederiyle aynı evde yaşayan kadının, bir yıl boyunca çay bardaklarına çişini yaptığı ortaya çıktı. İşte ilginç olayın detayları...

Hindistan Times’ın haberine göre, Rekha Nagvanshi adlı 30 yaşındaki kadın, aynı evde yaşadığı kayınvalidesi Suraj ve kayınpederi Ajith’in kendisine kötü davranması nedeniyle kocası Deepak’tan ayrılma kararı aldı.


Ancak eşi, hem anne babasının kötü davranmasını engelleyeceği hem de ev işlerine yardım edeceği sözünü vererek karısını evde kalmaya ikna etti. Ancak bundan sonrası Rekha Nagvanshi’nin umduğu gibi gitmeyip kaynana ve kayınpeder yine kötü davranmaya devam edince, kadın intikamını hiç beklenmedik bir yoldan aldı.

Rekha Nagvanshi, bir yıldan uzun bir süre boyunca kayınvalidesiyle kayınpederine ikram ettiği çayların içine çişini yaptı. Ancak Rekha Nagvanshi’nin bir gün yine aynı şeyi yaptığı sırada mutfağa giren kayınvalide Suraj gelinini suçüstü yakaladı.Kayınvalide Suraj derhal karakola giderek gelinini tutuklattı. Kayınvalide, oğlunun ve gelininin yalvarmasına rağmen şikayetini geri almayacağını söyledi.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@