Boğa burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Boğa burcu haftalık burç yorumu

Haberler 29.08.2016, 22:29 29.08.2016, 23:34
Boğa burçları bu hafta sizi neler bekliyor
Bu hafta Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor. Başak burcunda bir Güneş Tutulması var ve Merkür geri hareketine başlıyor. Oldukça yoğun bir hafta sizleri bekliyor. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte iş ve çalışma ortamınızda huzur, denge ve barış süreci başlıyor. Birbirinden keyifli iş projeleri gelebilir, yaptığınız işten çok daha fazla keyif alabilir, iş ortamınızda dengeli ve barışı sağlayacak olan kişi siz olabilirsiniz.

Eğer hayatınızda kimse yoksa ve yalnızsanız iş yerinizden biriyle görüşmeye başlayabilirsiniz. Bu bir müşteriniz olabilir ya da aynı sektörde çalıştığınız biriyle duygusal bir yakınlık kurabilirsiniz. Venüs sayesinde günlük hayatınızı daha keyifli hale dönüştürebilirsiniz. Kendinize yeni bir ev hayvanı alabilir, güzelleşmek için minik operasyonlar yaptırabilirsiniz. Bu hafta meydana gelecek olan Başak burcunda Güneş Tutulması ile beraber hayatınızın odak noktası aşk, hamilelik, çocuklarla ilgili konular, hobileriniz, zevkleriniz, size keyif veren konular olacaktır. Öncelikle özel hayatınızı masaya yatıracaksınız. Özel hayatınızda daha dikkatli, daha mükemmelliyetçi, daha titiz ve daha eleştirel olabilirsiniz. Özel hayatınızda meydana gelen hatalar ile ilgili kendinizi çok sık eleştirebilirsiniz. Özellikle aşk hayatınızda çok fazla armudun sapı üzümün çöpü her şeye takılarak anın tadını kaçırabilirsiniz.

Özellikle bu alanda Merkür Retro olmasından dolayı eski flörtler, eski sevgililer yeniden gündeme gelebilir. Özel hayatınızda bir iletişim karmaşası yaşayabilirsiniz. Aşk hayatınızda kandırılmaya kullanılmamaya dikkat edin! Aşk hayatınızda bir hayal kırıklığı oluşabilir. Fazla düşünmekten ve fazla sorgulamaktan dolayı aradığınızı bulmakta zorlanabilirsiniz. Aşk hayatınızda olmayacak dualara amin demeyin, yaş tahtaya basmayın. Kafanızı daha çok meşgul edecek, detayların biraz daha yoğun olduğu hobiler edinebilirsiniz. Eğer ki işiniz sanat, yaratıcılık, sahne ile ilgili bir iş ise yeni tekliflerle karşılaşabilirsiniz. Fakat bu alanda Merkür Retro olduğu için bu işler uzun soluklu olmayabilir. İletişim ve bilgi aksaklıkları yüzünden problemler ortaya çıkabilir.

Yine bu dönem yeni işlere başlamak için de çok uygun olmayabilir. Zira Merkür Retro! Başlama ihtimali olan ilişkiler çok uzun sürmeyecek. Tutulma süresince maddi anlamda riskler almak, kredi çekmek, kefil olmak, paranızı bir yere bağlamak için hiç de uygun bir zaman değil. Ödemeler borçlar krediler yüzünden biraz gerilebilir, stresli olabilirsiniz. Finansal krizlerden dolayı kendinize eğlenmek için çok da fazla vakit ayıramayabilirsiniz. Eğer çocuk sahibi olmakla ilgili bir planınız varsa bu tutulma destekleyici olacaktır. Çocuklarınızın eğitimi ve onların kişisel gelişimi üzerine daha fazla kafa patlatmanız gerekebilir. Öğretmene gönderebilir veya yeni eğitimler aldırmak isteyebilirsiniz.

Kaynak: Sözcü
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@