Başak burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Başak Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haberler 29.08.2016, 22:48 29.08.2016, 23:36
Başak burçları bu hafta sizi neler bekliyor
Bu hafta gökyüzünde Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor ve sizin burcunuzda bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Merkür de geri hareketine başlıyor. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi kazançlarınızı biraz da olsa arttıracak ama diğer taraftan paranızı daha çok moda, kıyafet, tekstil, giyim, kuşam, güzelleşmek adına da harcayabilirsiniz. Sevdiğiniz insanlara güzel hediyeler vereceğiniz bir dönem başlıyor sizler için.

Birazcık daha size mutluluk ve keyif verecek konular için para harcamaya başlayacaksınız. Ya da bir süredir finans alanında bir beklentiniz varsa Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte bu konularda da sizi mutlu edecek ve keyiflendirecek gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bu haftanın en önemli gökyüzü olayı ise burcunuzda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması olacaktır. Bu tutumla birazcık enteresan etkilere sahip, çünkü hem çok büyük fırsatlar var hem de birazcık zorluklar da söz konusu. Kişisel anlamda hedeflerinize, amaçlarınıza daha kolay ve rahat bir şekilde ulaşabileceksiniz. Tutulma ile beraber hayatınızda değiştirmek istediğiniz her ne varsa bunu yapabilecek güce ve motivasyona sahip olacaksınız.

Tutulma ile beraber hayatınızda öncelikle düzen getirmeye başlayacaksınız. Kariyer konusunda adımlar atabilir, kendi işinizi kurmak isteyebilir, emeklerinizi kariyere dönüştürmek isteyebilirsiniz. Fakat Merkür de bu alanda geri harekette olduğu için yeni tüm başlangıçlarınızı 26 Eylül’den sonraya bırakmakta fayda olduğunu düşünüyorum. İkili ilişkiler alanında özellikle gerçeklerden kaçmaya eğilimli olabilirsiniz. Kafanız karışabilir, partneriniz veya ortağınız ile ilgili doğru karar vermekte zorlanabilirsiniz. Hayatınızda olmadığınız kadar gerçekçi, akılcı olmanız gerekmektedir. Özellikle ortaklıklar ve ilişkilerle ilgili illüzyondan, ayakları yere sağlam basmayan koşullardan uzak durmanız gerekmektedir. Her türlü gerçekçi olmayan ortaklık tekliflerinden uzak durun! Kandırılmayın, oyuna gelmeyin. Bu hafta yeni ortaklıklar başlatmak, anlaşmalar imzalamak için uygun bir hafta değil. 26 Eylül’den sonra bir zamanı beklemenize fayda var. Babanızla annenizle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Özellikle de ikili ilişkiler ve ortaklıklar ile ilgili konularda güven zedelenmesi, hayal kırıklığı gibi temalarla karşılaşabilirsiniz.

Merkür de burcunuzda geri harekette olduğu için hayatımızdaki elektronik aletlerde bozulmalar, iletişim aksamaları, planların son dakika iptal olması gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Her zaman yedekte bir planınızın olmasında fayda var. Fiziksel olarak değişiklikler yapmak için de koşullar çok uygun olmayabilir bu hafta. Hayatınızla ilgili alacağınız kararları defalarca değiştirebilir, revize edebilirsiniz. Zira Merkür burcunuzda geri harekette. Özellikle de ailede babanızla ilgili sağlık sorunları gündeme gelebilir. Kendi kişisel sağlığınıza da daha fazla önem vereceğiniz, nasıl göründüğünüze daha fazla dikkat edeceğiniz bir süreç sizleri bekliyor olacak. Bu dönem bol bol eğitim alabilirsiniz ve bu eğitimler kişisel gelişimle ilgili eğitimler olabilir. Ya da dijital pazarlama, reklam veya halkla ilişkilerle ilgili konularla daha fazla ilgilenmeniz gerekebilir.

Kaynak: Sözcü
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@