Balık burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Balık Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haberler 29.08.2016, 23:22 29.08.2016, 23:39
Balık burçları bu hafta sizi neler bekliyor
Bu hafta gökyüzünde Başak burcunda bir Güneş Tutulması meydana gelecek, Venüs Terazi burcuna geçiş yapacak ve son olarak Merkür’de geri hareketine başlayacak. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte başkalarının finansal kaynaklarından rahatlıkla yararlanabilecek, ortaklaşa işlerden elde ettiğiniz kazançlarınızı arttırabilecek, miras, nafaka, prim gibi konularda şans sizden yana olacaktır.

Yalnız sağlıkla ilgili harcamalarınız bu süreçte artabilir. Özelliklere yumurtalıklar, üreme organları, pankreas, karaciğer, insülin gibi noktalarda sağlık harcamaları yapmanız gerekebilir. Venüs sayesinde ilişkilerde krizleri diplomasi ve orta yolu bularak çözmeye çalışacaksınız. Bu dönem ilişkilerde daha fazla sahiplenici, daha kıskanç tavırlar sergileyebilirsiniz. Tutkulu bir aşk gelebilir ya da daha çok cinsellik odaklı bir aşk kapınızı çalabilir. Eğer ki sponsorluk, burs gibi arayışınız varsa bu süreçte de bu konularda da önümüzdeki 20 günlük dönemde kazançlı ve faydalı gelişmeler yaşayabilirsiniz.

Başak burcunda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması ilişkiler ve ortaklıklar alanınıza düşecek. Bu süreç içerisinde ilişkilerin mevcut yapısını biraz daha eleştirebilir, hatalı ve eksik yönlerini tespit edebilir ve eğer ki ilişkiniz veya ortaklığınızın kalitesi iyi ise bunu düzeltmek için çaba sarf edebilirsiniz. Fakat ilişkiler ve ortaklıkların kalitesi kötü ise artık bitmeye mahkum demektir. Tutulma ilişkilerdeki iyi veya kötü her ne varsa bunları daha fazla parlatacak bir etki yaratacaktır. Tutulma döneminde ilişkilerde kafa karışıklığı veya belirsizlikler canınızı bir parça sıkabilir. İlişkiler ve ortaklıklar alanında hayal kırıklığı yaratabilecek gelişmeler de söz konusu olabilir. Hisleriniz ve sezgileriniz oldukça güçlenecek. Bu dönem daha kırılgan, alıngan ve hassas davranabilirsiniz. İkili ilişkiler, ortaklık, partner ilişkilerinde istediğinizi elde edememe gibi durumlarda söz konusu olabilir. Olabildiğince mantıklı, tutarlı, analiz ederek, ayaklarınız yere sağlam basarak ilişkilerde ve ortaklardaki sağlığınızı korumanız şart.

Bu alanda Merkür geri hareketi olacağından olduğundan dolayı 26 Eylül’e kadar yeni bir ortaklığa başlamak, yeni bir ilişkiye başlamak için koşullar çok da uygun olmayabilir. Anlaşmalar, sözleşmeler, imza gerektiren konuları 24 Eylül’e kadar bekletmeniz de fayda var. Eğer evlilik planları yapmayı düşünüyorsanız evlilik tarihini 24 Eylül’den sonra bir zamana bırakmanız da fayda var. Tabiki bu tutulma sizlere çok sürpriz bir ortakta getirebilir. Hayatınıza ve size kazanç getirecek bir ortak olabilir. Ama resmi işlere hemen girişmek veya başlamak yerine şu dönem sadece olası yapabileceğiniz iş ve projeleri konuşarak geçirmenizi tavsiye ediyorum.

Eğer ki yalnızsanız hayatınızda kimse yok ise bu tutulma size sürpriz bir ilişkide getirebilir. Ama bu ilişkinin gelgitinin çok olabileceğini, ilişkiyi oturtmak, ilişkide güven zemini sağlamak, ilişkide temel taşları oturtmanın her zamankinden daha zor olabileceğini ve daha çok çaba sarf edilmesi gerektiğini aklınızdan çıkarmamanız da fayda var. Zira Merkür geri harekette!

Kaynak: Sözcü
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@