Aslan burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Aslan Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haberler 29.08.2016, 22:45 29.08.2016, 23:35
Aslan burçları bu hafta sizi neler bekliyor
Bu hafta gökyüzünde, Venüs Terazi burcuna geçiş yapıyor, Başak burcunda bir Güneş tutulması meydana geliyor ve son olarak da Merkür geri hareketine başlıyor. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte iletişim, anlaşma, eğitim, seminer gibi konularda keyifli ve destekleyici etkilerle karşılaşacaksınız. Bu süreçte seyahatlere çıkabilir, çıkacağınız seyahatlerden keyif alabilir, yakın çevreniz, komşularınız ve kardeşlerinizle daha samimi ve sevgi odaklı ilişkiler kurabilirsiniz.

Yakın çevrenizden komşularınızdan bu dönem rahatlıkla destek alabileceksiniz. Partneri ve sevgilisi olanlar romantik bir seyahate çıkabilir. Eğer hayatınızda hiç kimse yok ise ya çıkacağınız seyahatlerde birileri ile tanışabilirsiniz ya da kardeşleriniz, komşularınız veya kuzenleriniz sizi birileriyle tanıştırabilirler. Sizler için tam olarak tatil dönemi başladı aslında. Çıkacağınız her türlü seyahat size mutluluk getirecektir. Bu hafta Başak burcunda bir Güneş Tutulması da meydana geliyor. Tutulma ile beraber hayatınızın odak noktası para, kazanç, bütçe, nasıl daha iyi para kazanırım, paramla ne yapmalıyım, gelirlerimi nasıl arttırabilirim gibi konular üzerinde mercek altında olacaktır. Daha dikkatli, titiz ve mükemmeliyetçi davranabilir, daha çok kazanabilmek adına çok daha fazla çalışmanız gerekebilir. Yeni iş fırsatları ve projelerle karşılaşabilirsiniz. Elinizdeki, cebinizdeki parayı dikkatli ölçerek ve tartarak çok büyük riskler almayarak yatırım araçlarını kullanabilirsiniz. Maddi kaynaklarınızı iyi değerlendirmek ve akıllıca kullanmak üzere verimli kararlar alabilirsiniz. Kendinize parasal anlamda çeki düzen verebilir, maddi akışınızı gözden geçirerek kararlar alabilirsiniz.

Yalnız tutulmanın gerçekleştiği bölgede Merkür de geri hareket etmekte. Bu dönem daha çok para kazanmak adına size gelen teklifler veya aklınıza gelen fikirler birkaç defa revize olabilir. Kişisel elektronik eşyalarınız, cep telefonu gibi bilgisayar gibi laptop gibi Merkür Retrosu etkisiyle bozulabilir, bilgiler karışabilir. Bana sorarsanız bu hafta tüm bilgilerinizi, datalarınız ve bilgisayarınızı yedeklemenizde fayda var. Parasal konularda özellikle olabildiğince akıllıca kararlar vermeye özen gösterin. Ayakları yere sağlam basmayan, gerçekçi olmayan hedeflerden zinhar uzak durun. Hayatınızda maddi konularda gerçeklerden uzaklaşmamaya özen gösterin. Paranızı kaptırmayın ve bu konuda kurban psikolojisine bürünmeyin.

Bu dönem gelebilecek olan iş tekliflerini dikkatli bir şekilde değerlendirin. Zira gelen tekliflerin altları boş olabilir. Atıyorum size vadedilen para ödenmeyebilir. Bu hafta ödemelerde de aksaklıklarla gecikmeler yaşanabilir. Parasal konularda risk almak için pek de akıllıca bir hafta değil. En azından 26 Eylül’e kadar beklemeniz de fayda olduğunu düşünüyorum. Merkür Retrosu yüzünden doğru kararlar vermekte zorlanabilirsiniz. Eşyalarınız kaybolabilir, eşyaları koydunuz yerleri unutabilirsiniz. Finansal anlamda güzel fırsatlar var, ama sizin akıllıca hareket etmeniz gerekiyor.

Kaynak: Sözcü
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@