Akrep burçları bu hafta sizi neler bekliyor

Akrep Burcu Haftalık Burç Yorumu

Haberler 29.08.2016, 22:53 29.08.2016, 23:37
Akrep burçları bu hafta sizi neler bekliyor
Bu hafta gökyüzünde Başak burcunda bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Venüs Terazi burcuna geçecek ve Merkür de geri hareketine başlayacak. Venüs’ün Terazi burcuna geçişi ile birlikte özellikle hayatında ilişkisi olanlar için birazcık kırmızı alarm zamanı! Gereksiz kıskançlıklar yüzünden ilişkileriniz sekteye uğrayabilir. Gizli ilişkiler gündeme gelebilir, ilişkilerinizi çevrenizdeki insanlardan saklayabilirsiniz.

Bazılarınız platonik ilişkilerinin içine çekebilir. Bu süreçte yalnızlıktan, yalnız çalışmaktan çok daha fazla verim alabilir, yalnızlıktan daha fazla mutlu olabilirsiniz. Önümüzdeki 20 günlük süreçte herhangi bir estetik operasyon yaptırmak için uygun değildir. Kendinizi bir parça değersiz hissedebilirsiniz. Başak burcundaki Halkalı Güneş Tutulması ile beraber hayatınızın odak noktası birazcık daha arkadaşlar, arkadaşlarla yapılan ortak işler, gelecek planları, sosyal çevreniz, örgütler, sivil toplum kuruluşları, kulüpler, dernekler olacaktır. Özel hayatınız ve çocuklarla ilgili biraz kafa karışıklığı yaşayabilir, aldanmalar ve aldatılmalar gündeme gelebilir. Şartların ve koşulların belirsizliği sizi yorabilir veya özel hayatınıza ilişkin mantıklı düşünmekte zorlanabilirsiniz. Dostluk ilişkileriniz de hayal kırıkları oluşabilir. Sosyal ilişkiler, arkadaşlıklar anlamında hayal kırıklığı yaşamanıza veya güveninizi zedeleyecek durumun oluşmasına neden olabilir.

Bu tutulma ile birlikte sosyal hayatı düzene sokmak, işinize yaramayan insanları hayatınızdan çıkartmak, hayatınızı insan bakımından birazcık sadeleştirmek için de oldukça destekleyici olacaktır. Merkür geri harekette olacağından dolayı eski arkadaşlar, eski dostlarla bir araya gelebilirsiniz. Ama diğer taraftan sosyal çevreniz ve arkadaşlık ilişkilerinizde bilgi ve iletişim aksaklıkları, bilginin yanlış dağılması, bilgi ile ilgili sorun ve problemler meydana gelebilir. Bu dönem çıkabilecek dedikodulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bu dönem arkadaşlarınıza borç vermek, arkadaşlarınız arasında para ilişkileri kurmak için hiç uygun bir zaman değildir. Parasal mevzular yüzünden dostlarınızla aranız açılabilir.

Kaynak: Sözcü
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@