Hamileyken ihanete uğrayan Khloe Kardashian, bakın kime isyan etti?

Khloe Kardashian hamileyken ihanete uğradı, sevgilisini affettiği için topa tutuldu! Hamileyken ihanete uğrayan ve sevgilisinin ihanetini affeden Khloe Kardashian, Twitter hesabından kendisini eleştirenlere “İnsanlar başkalarının mutluluğuna dayanamıyor” dedi. ‘

Haberler 31.05.2018, 11:52
Hamileyken ihanete uğrayan Khloe Kardashian, bakın kime isyan etti?

kadincaozel - Khloe Kardashian hamileyken ihanete uğradı, sevgilisini affettiği için topa tutuldu!

Hamileyken ihanete uğrayan ve sevgilisinin ihanetini affeden Khloe Kardashian, Twitter hesabından kendisini eleştirenlere “İnsanlar başkalarının mutluluğuna dayanamıyor” dedi.

The Keeping Up With the Kardashians‘ isimli reality şov sayesinde dünya çapında şöhrete kavuşan Khloe Kardashian, kendisine sürekli tavsiyelerde bulunanlara veryansın etti.

‘İnsanlar başkalarının hatalarına çok fazla zaman harcıyor’Geçtiğimiz ay ilk bebeğini kucağına alan ve hamileyken sevgilisi Tristan Thompson‘ın ihanetine uğrayan 33 yaşındaki yıldız, twitter hesabından şunları yazdı: “İnsanlar, başkalarını suçlama ve onların hatalarını bulma konusunda çok fazla zaman ve enerji harcıyor. Kendi yaşamlarındansa, diğerlerinin hayatlarına daha çok odaklanıyor. Tavsiye vermeyi seviyor fakat sundukları bu önerilere kendileri uymuyor. Birçoğu da tavsiye verebilecek konumda bile yer almıyor.”

‘İnsanlar başkalarının mutluluğuna dayanamıyor’

“Kendi dünyanıza odaklanın” çağrısı yapan Kardashian, “Eminim orada sizin ilginizi bekleyen bazı sorunlar vardır. Hepimizin var. İnsanlar başkalarının mutluluğuna dayanamıyor. Şimdilerde maalesef başarılardan çok düşüşler konuşuluyor” dedi.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@