Dünyanın İlk Robot Genelevi Evi Rusya'da Açıldı

Dahası da var...

Haberler 22.05.2018, 23:17
Dünyanın İlk Robot Genelevi Evi Rusya'da Açıldı

Bu yılın Haziran aylarında 2018 Dünya Kupası'na ev sahipliği yapmaya hazırlanan Rusya, binlerce insanının ülkeye akın edecek olmasından her anlamda fayda sağlamak istiyor. Evet, her anlamda.

Dünyanın en prestijli futbol organizasyonu olan Dünya Kupası'nın 21'incisi, 14 Haziran ile 11 Temmuz arasında Rusya'da düzenlenecek. Sporseverlerin dört gözle beklediği 2018 Dünya Kupası, Doğu Avrupa'da düzenlenen ilk turnuva olma özelliğini taşıyor.

Dünyanın dört bir tarafından insanın bu vesileyle Rusya'ya gelecek olması, ülke ekonomisi açısından muazzam bir önem taşıyor. Bunu fırsat bilen Dmitry Alexandrov adlı bir Rus vatandaşı, Rusya'nın ilk robot genelevini geçtiğimiz günlerde Moskova'da açtı.

Başkent Moskova'nın yüksek gökdelenleri arasında yer alan The Dolls Hotel, geceliği 24 ila 40 dolardan hizmet veriyor. Tabii, bu oteli diğer otellerden ayıran en önemli özelliği, müşterilerine seks robotu hizmeti sunuyor olması. 

Lolita, Sasha, Natasha, Alise ve Isilel adındaki seks robotları, oda ücretine ek olarak saatliği 80 dolardan otelde konaklayanların beğenise sunuluyor.

Bir otel sözcüsü The Sun'a verdiği demeçte, "Dünya Kupası'nda ülkeye çok büyük bir ziyaretçi akını bekliyoruz. Dünyanın her yerinden gelecek yabancı müşterileri ağırlayacağımız için çok heyecanlıyız"  ifadelerini kullandı.

Oteldeki seks robotları farklı tipteki müşterilere hitap edecek şekilde tasarlanmış. Yani her bir robotun aslında kendine has yapay bir kişiliği bulunuyor. Bu ilginç deneyimi yaşayan bir Rus vatandaşı şöyle diyor: "Dünya Kupası için gelenler bu havayı muhakkak solumalı. Robotlar inanılmaz derecede gerçekçi bir deneyim sunuyor"

Otel kurucusu Dmitry Alexandrov'a göre, Rusların yüzde 36'sı cinsel hayatlarından memnun değil. Otelin, Rusya'daki insanların cinsel yaşamlarını iyileştirmeleri için güvenli bir seçenek olduğunu söyleyen Alexandrov, asıl amaçlarını ise şu sözlerle açıklıyor: "Rusya'nın en önemli sorunlarından birisi olan kadına yönelik şiddetle ve istismarla mücadele etmek için böyle bir adım attık. Bu projeyi hayata geçirdiğimiz için çok mutluyuz"

Alexandrov, kapılarının yalnızca taraftarlara açık olmadığını söylerken, "Eğer yöneticiler ve antrenörler izin verirse, futbolcuları ağırlamaktan da büyük bir memnuniyet duyarız"  dedi. Tamindir

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret Omni Ticaret
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@