Bu çoraplar sosyal medyayı salladı

Kadınları güzel gösterme çabaları sınır tanımıyor....

Haberler 14.04.2018, 11:10
Bu çoraplar sosyal medyayı salladı

Uzak doğudan yayılan yeni çorap modası sosyal medyada ilgi çekti. Bacakları 5 santime kadar incelttiği iddia edilen çoraplar özellikle Twitter'da kullanıcıların ilgi odağı oldu. 

Destekli sütyen, popo kaldırıcı çamaşırlar, beden küçülten korseler derken şimdi de bacak incelten çoraplar görücüye çıktı.

Japonların ürettiği bu çorap, sosyal medyanın da gündemine girdi.

Sosyal medyanın göz ardı edilemeyecek bir gücü var. Zira hayatımızın her alanındaki trendleri ve akımları buradan takip edebiliyoruz. Sosyal medya, özellikle moda trendlerinin oluşmasında ve yayılmasında da oldukça etkili.

Bugünlerde ise Twitter gündeminde ‘Flaseek’ markasıyla üretilen bacak inceltici çorap var. Bahsettiğimiz çorap daha çok kalın bacaklara sahip kadınların ya da düz bir görünüme sahip olmak isteyenlerin tercihi oluyor.

İşin ilginç yanı bacağı 5 cm, hatta daha fazla incelttiği iddia edilen, inceltici ve sıkılaştırıcı bu korse çoraplar, kadınlardan çok erkeklerin ilgisini çekmiş olacak ki, Twitter’da konu üzerine birçok yorum yapmışlar. 

İnceltici çoraplara gelen erkek yorumları ise şu şekilde:

‘Göğüslerinize destekli sütyen, poponuz için popo kaldırıcı korse, göbeğinizi yoketmek için korse, şimdi de bacak incelten çorap. Peki siz gerçek misiniz?” diyen de var, ‘Yiyin pastayı böreği, sonra gidip bacak incelten çorap alın’ diyen de.

Hatta daha da ileri gidip bu çorapları giymeyi "nitelikli dolandırıcılık" olarak adlandıran erkekler olmuş. Bu yorumları yapanlara göre bu çorapları giymek erkekleri kandırıp oyuna getirmekmiş. Haklı olup olmadıkları konusunda karar sizin... Posta

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@