İstanbulkart kullananlar dikkat: 31 Aralık'a kadar ücretsiz faydalanabilirsiniz!

İstanbulkart kullanıcıları, araçlarını belirlenen 16 İSPARK P+M otoparkına çektiklerinde, aynı gün içerisinde 2 metro veya tramvay seferini ücretsiz gerçekleştirecek. Kampanya 31 Aralık 2021 tarihinde sona erecek.

Finans 15.11.2021 - 15:19 15.11.2021 - 15:19 Ali Parim

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'ne bağlı İSPARK, hem toplu ulaşıma teşvik etmek hem de vatandaşın cebine katkı sunmak adına bomba bir kampanya başlattı. 31 Aralık 2021 tarihine kadar, aracını kampanya dahilindeki 16 İSPARK Park Et Devam Et otoparkına park eden ve İstanbulkart ile ödeme yapan sürücülere, Metro İstanbul’da 2 metro veya tramvay seyahati hediye edileceği açıklandı.

İSPARK'tan yapılan açıklamada; sürücülerin, otoparkta ödeme yaptıkları İstabulkart’ı metro istasyonlarında bulunan dolum noktalarına okutması halinde, hemen seyahat iadesi yapılacağı vurgulandı.

Kampanyadan faydalanmak için aracınızı,  Alibeyköy Cep Otogarı P+R, Ataköy Metro Durağı Yanı, Bağcılar Kent Meydanı Zemin Altı, Bağcılar Kirazlı Metro P+R, Esenler Adem Baştürk, Esenler Menderes Metro, Eyüpsultan Silahtarağa, Kartal Köprüsü Kavşağı P+R, Kartal Soğanlık Metro, 4.Levent P+R, Maltepe Gülsuyu Metro, Maltepe Küçükyalı P+R, Merter Metro P+R, Merter Metro Zemin Altı, Pendik Tavşantepe P+R, veya Üsküdar Ünalan P+R otoparklarından bir tanesine çekmeniz gerekiyor. 

Ayrıca kampanya ödül kazanımı için Metro İstanbul ve İSPARK ödemesinin aynı İstanbulkart ile yapılması isteniyor. Kampanya aynı gün içerisinde İSPARK ve metro ödemelerini kapsyor. Gece ulaşım kullanımları (00:30-5:30 aralığı) kampanya kapsamına dahil edilmiyor. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@