İstanbulkart Açıkladı Yarın Son Gün! Faizsiz 6 Ay Vadeli 2500 TL Kredi Anında Hesabınızda..

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu vatandaşlarına uzun süredir beklenen müjdeyi nihayet verdi! Yapılan çalışmalar sonucunda İstanbulkart'a bakiye desteği olarak 2 Bin 500 Türk Lirasına kadar destek verilecek. İstanbulkart Açıkladı Yarın Son Gün! Faizsiz 6 Ay Vadeli 2500 TL Kredi Anında Hesabınızda..

İstanbulkart Açıkladı Yarın Son Gün! Faizsiz 6 Ay Vadeli 2500 TL Kredi Anında Hesabınızda..

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu vatandaşlarına uzun süredir beklenen müjdeyi nihayet verdi! Yapılan çalışmalar sonucunda İstanbulkart'a bakiye desteği olarak 2 Bin 500 Türk Lirasına kadar destek verilecek. Ayrıca verilen destekten faiz talebinde de bulunulmayacak. Masrafsız kredi başvuruları is mobil uygulama üzerinden yapılabilecek! İşte detaylar...

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, İstanbulluların yüzünü gülümsetecek müjdeyi nihayet vermiş bulunuyor. Yakın zamanda İmamoğlu'nun Twitter hesabında yayınlamış olduğu bir duyuruya göre İstanbulkart'a ilişkin yeni düzenlemeler gündemde. Buna göre İstanbulkart'a 2 Bin 500 Türk Lirası tutarında faizsiz ve masrafsız kredi imkanı getirilecektir. İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ise yayınladığı Twitte şu ifadelere yer verdi;

"İstanbulkart'a bakiye desteği var. İstanbulkart Mobil üzerinden 2500 TL'ye kadar faizsiz ve masrafsız alınan dijital bakiyeyi İstanbulkartın geçtiği her yerde kullanabilirsiniz."

Kampanyanın Başvuru Koşulları ve Detayları

İstanbulkart Açıkladı Yarın Son Gün! Faizsiz 6 Ay Vadeli 2500 TL Kredi Anında Hesabınızda..

İstanbulkart dijital bakiye kampanyası kapsamında, Fibabanka müşterisi olsun veya olmasın fark etmeksizin İstanbulkart mobil kullanıcıların, söz konusu uygulama tarafından sunulan dijital karta 2 Bin 500 Türk Lirasına kadar 5 aya varan vadede, faiz talep olunmadan, 5 Bin Türk Lirasına kadar 14 aylık vadede düşük faizli ihtiyaç kredisine başvurular yapılabilecek. Yapılan kampanya kapsamında ödeme ayrıcalıkları binlerce noktalarda tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılamak adına yeterli olacaktır. İstanbulkart için bakiye başvuruları ise Belbin Dijital kanallarına üye kullanıcılar tarafından yapılacak. Kredisi onaylananların bakiyeleri Fibabanka tarafından, başvuru yapan kişilerin dijital kartına yüklenecek. Günceleme işlemi tamamlanıp, başvurusu onaylananların tek seferde kullanabilecekleri maksimum tutar 5 Bin Türk Lirası olacak.

Ayda Bir Kez Faydalanılacak!

İstanbulkart kampanyasına başvuru koşullarını taşıyanların gerekli işlemleri yaptıktan sonra maksimum 5 Bin Türk Lirasına kadar faydalanma imkanı olacak. Bunun yanı sıra sunulan avantajlardan ayda yalnızca bir kez faydalanılabilecek. Sonraki aylarda ise yeniden faydalanılmak istenirse, dijital kartın kullanılabilecek limitinin 5 Bin Türk Lirası olması gerekiyor. Yani bir önceki ay alınan borcun ödenmiş olması şart! Borcun ödenmesiyle birlikte aylık düzenli kullanım mümkün olacaktır.