İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve Denizbank yeniden anlaştı! 1.200 TL kredide yüzde 0 faiz fırsatı

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ve Denizbank arasında imzalanan protokol kapsamında İstanbul Kart sahiplerine ayda 100 lira taksitle faizsiz 12 ay vadeli bin 200 TL'lik kredi verilecek.

Finans 06.11.2021 - 01:30 06.11.2021 - 01:30 Mustafa Çokyaşar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ile DenizBank A.Ş. arasında yapılan işbirliği kapsamında İstanbulkart sahiplerine, kampanya koşullarını sağlaması halinde DenizBank tarafından 12 ay taksitli 1.200 TL'ye varan faizsiz kredi kullanma fırsatı sunuldu.

Kampanyadan sadece İstanbul Kartı'nı TCKN bilgisiyle eşleştirmiş müşteriler yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında alınan sıfır faizli kredi tutarı seçilen İstanbul Kart'a bakiye olarak aktarılıyor. Karta bakiye olarak bu bakiye ile İstanbul içinde toplu ulaşım araçlarına ek olarak ; CarrefourSA, A101, Migros, BİM ve Şok Marketler, İstanbulkart'ın geçtiği iş bankası pos cihazlarının olduğu işyerlerinde, Multinet ödeme noktaları Halk Bakkal BiTaksi, Getir uygulamaları, Beltur, BNB (bisiklet ), iTaksi, İBB Sosyal Tesisler, Hamidiye Su Otomatları, Matik Otomatlar, İsper ve İspark gibi sosyal alanlardaki harcama ve ödeme işlemlerinizde kullanabiliyorsunuz.

Öncelikle Sıfır Faizli Kredi Kampanyasından faydalanmak için DenizBank'ta hesap açılması gerekiyor. Ardından ise İstanbulkart sahibi değilseniz İstanbulkart internet sitesinden veya İstanbulkart başvuru merkezlerinden İstanbulkart'a başvuru yapmanız gerekiyor. Daha sonra kartsorgu.istanbulkart.com.tr adresinden krediye başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzun onaylanmasının ardından kredi tutarı İstanbulkart'a talimat oluşacaktır. İstanbulkart'ınıza oluşan talimatı kullanabilmeniz için NFC özellikli cep telefonunuza, herhangi bir Biletmatik cihazına, otobüslerdeki ödeme cihazlarına, İstanbulkart'ın geçtiği herhangi bir alışveriş ödeme noktasındaki pos cihazına dokundurmanız gerekiyor.

Kampanya 30 Kasım'da sona erecek. Detaylı bilgiye tüm ALO153, İstanbulkart Başvuru Merkezleri, tüm DenizBank şubeleri ve 0850 222 0 800'den ulaşabilirsiniz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@