İstanbul Büyükşehir Belediyesi KPSS'siz ilkokul mezunu işçi alacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR üzerinde yayınladığı ilanda en az ilkokul mezunu 2 işçi alacağını duyurdu. İlanda en az ilkokul mezunu olmanız dışında herhangi bir şart bulunmuyor.

İlan 20.11.2021 - 00:23 20.11.2021 - 00:25 Mustafa Çokyaşar

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), İSPER A.Ş. bünyesinde 2 işçi alımı yapacağını duyurdu. İlanda yer alan bilgilere göre adaylardan KPSS gibi bir sınav bilgisi istenmiyor. Adayların yalnızca en az ilkokul mezunu olması başvuru yapmaları için yeterli. Ayrıca deneyimli adayların yanında deneyimsiz adaylarda ilana başvuru yapabilecek.

İBB, alacağı işçileri filit işçisi olarak tanımlıyor. Filit işçisi, haşare üreme ve barınma alanlarını tespit etme ve talebe bağlı olarak veya periyodik aralıklarda bu alanların ilaçlaması işlemlerini yerine getirme bilgi ve becerisine sahip nitelikli kişidir.

Filit işçilerine hafta sonu tatilinin yanında yol ve yemek ücreti de ekstadan verilecek. Haftalık 45 saat çalışacak işçiler hafta içi sabah 08.00 ile akşam 05.00 arası mesai yapacak.

İBB filit işçilerine en az 4 bin TL maaş verecek. Başvurular 22 Kasım'a kadar İBB'nin kariyer sitesi üzerinden oluşturulan üyelik ile yapılacak.

ibb-filit-işçisi

Gelişmelerden Haberdar Olun

@