İŞKUR üzerinden KPSS şartsız lise mezunu personel alınacak! Sadece 5 gününüz var!

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi İŞKUR üzerinden destek personeli alımı yapacak. KPSS şartının aranmadığı alım sürecinde, adaylar noter kurası ve sözlü mülakatla seçilecek.

İlan 25.11.2021 - 08:57 25.11.2021 - 08:57 Ali Parim

Bilecik Şeyh Edebali Üniversitesi, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden KPSS şartsız 1 adet destek personeli alımı yapacak. Marangozluk işlerinde çalışacak personelin, en az lise mezunu olması ve Mobilya İmalat alanında en az 1 yıl iş tecrübesi olması yeterli olacak. Alım yapılacak personel, noter kurası ve mülakat yoluyla belirlenecek. Alım sürecinde adayların yaşına da bakılacak. 18 yaşından küçük, 40 yaşından büyük adaylar başvuru yapamayacak. 

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NEREDEN YAPILACAK?

Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) internet sitesi üzerinden 29 Kasım 2021 – 3 Aralık 2021 tarihleri arasından online olarak yapılacak. Sadece Bilecik il-ilçe merkezinde ikamet edenlerin başvuruları dikkate alınacak.

NOTER KURASI VE SÖZLÜ MÜLAKAT NE ZAMAN OLACAK?

Noter kura çekimi 14 Aralık 2021 tarihinde saat 10:00’da Üniversitede yapılacak. Kurada ismi çıkan 4 aday ardından sözlü mülakata çağrılacak. Mülakatta adayların, genel kültür, genel yetenek, mesleki bilgi ve becerilerine bakılacak. Mülakat tarihi, yeri, saati ve sonuçları Üniversitenin resmi internet sitesinden adaylara duyurulacak.

Adaylar, personel alım sürecine ilişkin detaylı bilgiye 25 Kasım 2021 tarihli Resmi Gazete'den ulaşabilecek. 

Gelişmelerden Haberdar Olun

@