Üniversiteye 40 Yaş Şartıyla Kadın Erkek Kadrolu Güvenlik Görevlisi Alınacak

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü sürekli işçi alım ilanı yayımladı. Üniversite duyurusunda kadın ve erkek adaylar arasından en az lise mezunu güvenlik görevlisi alımı yapacağını bildirdi.

Üniversiteye 40 Yaş Şartıyla Kadın Erkek Kadrolu Güvenlik Görevlisi Alınacak

Kamu kurumlarının sürekli işçi alım ilanlarına dair yeni ilanlarına Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü duyurusu dahil oldu. Resmi Gazete üzerinden ve kurumun web sayfasından ilan edilen duyuruda, işçi alımı olacağı bildirildi. İşte üniversitenin güvenlik alımlaına dair şartları. 

KADIN ERKEK KADROLYU GÜVENLİK ALIMI

Güvenlik Görevlisi alım ilanında Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Rektörlüğü ve bağlı birimlerine toplam 10 personel alımı yapılacağı bildirildi. Yapılacak personel alımlarında kadro dağılımı ise adayların kadın veya erkek olmasına göre belirlenecek. Kurum ilana başvuruda bulunacak erkek adaylar arasından 8 personel alımı yapacak. Geriye kalan 2 kişilik kontenjan ise kadın adaylar için ayrıldı.

İlana başvuru yapacak adaylar için Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi özel başvuru şartlarını da açıkladı. Bu kapsamda hem kadın hem erkek adaylar için geçerli olan ortak koşullar şunlar. 

1. 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde belirtilen şartları taşımak.

2. 18 yaşını tamamlamış olmak.

3. Başvurulan meslek için belirlenen bir okuldan(bölümden/programdan) son başvuru tarihi itibariyle mezun olmak ve istenilen diğer sertifika/belgelere sahip olmak.

4. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

Mesleki Başvuru Şartları

Yukarıda yer alan koşullar kamya personel alımlarında talep edilen başvuru şartlarından oluşuyor. Bunun dışında adayların güvenlik görevlisi pozisyonu için belirlenen tüm özel şartları da karşılamaları gerek.Buna göre adaylardan talep edilen diğer koşullar şunlar. 

* En az lise mezunu olan kadın ve erkek adaylar ilana başvuru yapabilecek. 

* Geçerli Özel Güvenlik Eğitim Sertifikasına/ Belgesine sahip olmak.

* En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak.

* 01.01.1981 ve sonrası doğumlu olmak.

* Güvenlik görevini yapmaya engel olacak sağlık sorunu bulunmamak

* Vardiyalı çalışabilmek. 

ŞARTLARI SAĞLAYAN ADAYLAR

Yukarıda yer alan başvuru koşullarını sağlayan adaylar için başvuru işlemleri İŞKUR üzerinden yürütülecek. Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu sistemi üzerinden 25 Mayıs ile 31 Mayıs tarihleri arasında yapacaklar. 

Yorumlar (1)
Sebahat 3 hafta önce
Nasil basvuru yapicaz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@