Ticaret Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı Kura Çekimi Canlı Yayını Nasıl İzlenir?

Ticaret Bakanlığı tarafından bir son dakika açıklaması yapılarak sürekli işçi alımı kura çekiminin canlı yayınına dair bilgiler paylaşıldı. Ticaret Bakanlığı sürekli işçi alımı kura çekimi canlı yayını nasıl izlenir?

Ticaret Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere alımı gerçekleştirilecek 115 sürekli işçi için kura çekimine dair detaylar açıklandı.

Ticaret Bakanlığı sürekli işçi alımı için başvurularını tamamlayan adaylar büyük bir heyecanla kura çekimlerini bekliyorlar. Kura çekimi sonucunda işe yerleştirme hayalini kuran vatandaşlar kura çekimine dair araştırma yapmaya devam ediyorlar. Kura çekimi ne zaman, saat kaçta olacak?

TİCARET BAKANLIĞI KURA ÇEKİMİ SAAT KAÇTA OLACAK?

Ticaret Bakanlığı tarafından verilen bilgilere göre 115 sürekli işçinin belirleneceği kura çekimi bugün saat 11:00'da başlayacak. Kura çekim töreni Ticaret Bakanlığı konferans salonunda gerçekleştirilecek. Kura çekim yörenine koronavirüs tedbirleri gereği herhangi bir aday alınmayacak.

TİCARET BAKANLIĞI İŞÇİ ALIMI KURA ÇEKİMİ NASIL İZLENİR?

Ticaret Bakanlığı tarafından alımları gerçekleştirilecek 115 sürekli işçi için kura çekimi töreninin nasılcanlı olarak izlenileceği merak ediliyor. Adaylar kura çekimi başladığı anda sitemiz üzerinde kura çekim törenini canlı olarak izleyebilecekler. Kura çekimi noter huzurunda yapılacak.

KAÇ KİŞİ BAŞVURU YAPTI!

Ticaret Bakanlığı sürekli işçi alımı kapsamında 70 güvenlik görevlisi ve 45 beden işçisi alınacağını duyurmuştu. Bu iş ilanlarına çok büyük bir ilgi gösterildi. 70 güvenlik görevlisi ladrosu için 20.100 kişi başvuruda bulundu. Ortalaması alındığında ise her 1 güvenlik görevlisi kadrosu için 287 kişinin başvuru yaptığı görüldü. 45 beden işçisi alımı için yapılan başvurular ise çok daha fazla oldu. 45 kişilik kadroyatoplamda 48.830 kişi başvuru yaptı. Her bir kadro için 1.085 kişinin başvuruda bulunduğu görüldü.

İşte Ticaret Bakanlığı Sürekli İşçi Alımı Canlı Yayını >>>>>

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@