Temizlik, Taşıma, Yükleme, İnşaat, Boşaltma İşçi Alımları! 81 Şehirde 8024 İŞKUR İş İlanı

81 şehir genelinde işçi kadroları için İŞKUR'da 8024 ilan bulunuyor. Farklı meslek alanlarında işçi alımı yapacağını ilan eden kurumlar, firmalar başvuruları pazartesi gününden itibaren alacaklar.

Temizlik, Taşıma, Yükleme, İnşaat, Boşaltma İşçi Alımları! 81 Şehirde 8024 İŞKUR İş İlanı

İŞKUR İş İlanları 17 Mayıs Pazartesi günü çok sayıda duyuru için başvurular açılacak. İşsiz durumda olan ve iş arayanlar için çok sayıda duyurunun yer aldığı iş ilanlarında en fazla alım ilanının olduğu kadro beden işçisi pozisyonları. 

İŞKUR'DA İLAN EDİLEN İŞ İLANI SAYISI 39 BİN BANDINDA

Türkiye İş Kurumu üzerinden duyurulan ve yeni normalleşme dönemi itibariyle başvuruları alınacak olan iş ilanları sayısı 39 bin ile 40 bin bandında bulunuyor. Ancak yeni haftada yayımlanacak duyurular ile bu sayının 50 bin seviyesini geçeceği duyuruluyor. 

81 il geneli yayımlanan iş ilanları arasında en fazla alım ilanı ise 39 bin ilanın 8 binden fazlasını kapsayan beden işçisi pozisyonunda bulunuyor. 

Beden işçisi kadrosu firmaların her türlü alanda görev verdikleri personellerden oluşuyor. Bu kadro için çalışan personeller istihdam edilen alana göre temizlik, ağır işler, beden işleri, taşıma, yükleme, boşaltma gibi alanlarda görev yapıyor. 

BEDEN İŞÇİSİ ALIM İLANLARI

Pazartesi gününden önce ilan edilen duyurularda 8 bin 24 beden işçisi alım ilanı bulunuyor. Beden İşçisi genel kadrosu bu ilanların 7 bin 713 kişilik kadrosunu oluşturuyor. Genel kadrosunda alınan personeller belli bir alanda değil firmanın ihtiyaçları doğrultusunda görevlendirilirler. 

Beden işçisi kadrolarının dışında ayrıca temizlik, taşıma, yükleme, boşaltma, inşaat ve benzeri alanlarda duyurular mevcut. İŞKUR üzerinden ilan edilen bu duyuruları kadrolarına ve kontenjanlarına göre sıraladık. İşte o ilanlar;

Beden İşçisi (Genel) kadrosu için yayımlanan İŞKUR İş İlanı sayısı: 7713

Beden İşçisi (İnşaat) kadrosu için yayımlanan İŞKUR İş İlanı sayısı: 92

Beden işçisi (taşıma, yükleme-boşaltma) kadrosu için yayımlanan İŞKUR İş İlanı sayısı: 99

Beden İşçisi (Temizlik)  kadrosu için yayımlanan İŞKUR İş İlanı sayısı: 120

İş İlanlarına Ulaşmak için TIKLAYINIZ

BAŞVURULAR PAZARTESİ BAŞLIYOR

İlan edilen pozisyonlar için başvuru işlemleri Pazartesi günü başlayacak. Vatandaşlar başvurularını İŞKUR İl Müdürlükleri üzerinden şahsen yapabilirler. Ancak firmalar İŞKUR'un internet sitesi üzerinden yapılacak başvuruları da kabul ediyorlar. 

Pandemi tedbirleri kapsamında vatandaşlar İŞKUR Üyelikleri ile başvuruda bulunabilir ve iş ilanı için başvurularını internetten tamamlayabilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@