Silahlı, Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları! İŞKUR'da Yayımlandı Başvurular Başladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda şehirde güvenlik görevlisi alım ilanları yayımlandı. Nisan ayının ikinci haftasında Ramazan döneminde alınacak başvurular ile istihdam edilecek güvenlik görevlisi pozisyonları için adayların gerekli şartları sağlamaları gerekiyor.

Silahlı, Silahsız Güvenlik Görevlisi Alım İlanları! İŞKUR'da Yayımlandı Başvurular Başladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan on binlerce iş ilanı arasında, onlarca güvenlik görevlisi kadrosu bulunuyor.

Güvenlik Görevlisi Genel, Silahlı Güvenlik Görevlisi, Silahsız Güvenlik Görevlisi, Güvenlik Amiri, Güvenlik Müdürü ilan edilen kadrolardan bazıları. Kamugundemi.com olarak bizlerde ilan edilen bu kadroların güncel kontenjan sayılarını ve adayların başvurularını nasıl yapacaklarını derledik. İşte güvenlik görevlisi kadrosundan iş arayanlar için güncel duyurular. 

GÜNCEL GÜVENLİK GÖREVLİSİ İŞ İLANLARI

Nisan ayının ikinci yarısı için Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ve başvuru süreci devam eden toplam iş ilanı sayısı 65 bin bandında.Bu ilanların 600'den fazlası ise güvenlik görevlisi kadrolarında. İlan edilen duyurulara göre kuruluşlara, güvenlik firmalarına, hastanelere, özel sektör firmalarına çok sayıda güvenlik görevlisi alımı yapılacak. 

Alımların çok büyük bir kısmı Genel Güvenlik Görevlisi kadrosuna olacak. En fazla kontenjana sahip bu kadronun dışında ayrıca Silahlı Güvenlik Görevlisi, Silahsız Güvenlik Görevlisi, Güvenlik Amiri, Güvenlik Müdürü pozisyonları için de duyurular bulunuyor. 

KONTENJAN DETAYLARI

İŞKUR üzerinden ilan edilen ve başvuru süreci devam eden ilanları kadro kadro derledik. Yeni hafta başı itibariyle yayımlanan duyurular kısa süreli aralıklarla yenilecek. Son güncellemenin ardından oluşan kadro kontenjan tablosu şu şekilde;

Güvenlik Amiri/Sorumlusu iş ilanı sayısı: 1

Güvenlik Görevlisi iş ilanı sayısı: 516

Güvenlik Görevlisi (Eğitim Kurumları)  iş ilanı sayısı: 10

Güvenlik Görevlisi (Silahlı) iş ilanı sayısı: 28

Güvenlik Görevlisi (Silahsız) iş ilanı sayısı: 32

Özel Güvenlik ve Koruma Meslek Elemanı iş ilanı sayısı: 13

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Yukarıda yer alan kadroların tamamı İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurulardan oluşmakta. Adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden kurumlara, firmalara bildirecekler. Başvuru yapılabilmesi için adayların öncelikle İŞKUR'a üye olmaları ardından sisteme üyelikleri ile giriş yapmaları gerekiyor. Ardından ilan arama sayfasından kadroya göre arama yapacak adaylar, kendilerine uygun ilanlara elektronik olarak başvuru yapabilecekler. 

Genel Güvenlik Kadrosu iş ilanları için TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@