Polisevi, Öğretmenevi, DSİ, Et Süt Kurumu Kamu İşçisi, Memur Alıyor

KPSS puanıyla yada KPSS'siz kamu personeli alım ilanları için yeni duyurular yayımlandı. Polisevlerine, öğretmenevlerine ve diğer kamu kurumlarına yapılacak personel alımlarına dair liste Kamu Gündemi sitemizde.

Polisevi, Öğretmenevi, DSİ, Et Süt Kurumu Kamu İşçisi, Memur Alıyor

Mayıs ayı personel alım ilanları arasında İŞKUR üzerinden ilan edilen duyurular bulunuyor. 

İŞKUR İş İlanları sayfası üzerinde, kamu grubunda yayımlanan ilanlarda farklı kurumlara personel alımları yapılacağı bildirildi. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu personel alım ilanlarına dair tüm bilinmesi gerekenler haberimizde. 

İŞKUR İŞ İLANLARINDA KAMU GRUBU DUYURULARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan duyurular kapsamında çok sayıda personel alımı yapılacağı bildirildi. Bu ilanlarda yer alan açık kadrolar arasında kamu işçisi pozisyonları ile memur pozisyonları da bulunuyor. Mayıs ayında kamu grubuna yapılacak olan personel alım ilanlarına dair tüm liste şu şekilde;

Açık Kadrolar

Temizlik Görevlisi, Garson (Servis Elemanı), Aşçı Yardımcısı, Proje Yazma Elemanı, Ziraat Mühendisi (Bahçe Bitkileri), Beden İşçisi (Genel), Aşçı, Kanal Ve Izgara İşçisi, Resepsiyon Görevlisi (Ön Büro Elemanı), Kaynakçı (Oksijen Ve Elektrik)Otomotiv Boya Ustası, Kasap, Şoför-Yük Taşıma, Beden İşçisi (Genel), Elektrikçi (Genel), Temizlik Görevlisi, Cankurtaran, Modül-Kart Satış Elemanı, Temizlik Görevlisi(Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi), Bahçıvan

İŞKUR DUYURULARI

Yukarıda yer alan meslek gruplarının hangi kurumlar tarafından yayımladığını ve alımların hangi şehirlere olacağına dair liste haberimizde. 

İŞKUR Kamu Grubu personel alım ilanlarından ilk haberdar olmak için Uygulamamızı Telefonunuza İndirebilirsiniz

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huewai Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Tüm bu iş ilanları, personel alım duyuruları İŞKUR üzerinden adaylara duyuruluyor. 

İlana başvuruda bulunacak olan adayların kurumun web sitesinde üyelikleri olması gerekiyor. İŞKUR'da üyeliği olan adaylar üyelikleri ile sisteme giriş yapacaklar ardından ise başvurularını elektronik kanallar üzerinden kurumlara iletecekler. 

İŞKUR üyeliği olmayanlar ise başvurularını yapmak için önce profil oluşturacaklar. Üye Ol kısmından kendilerine ait bilgileri İŞKUR sistemine kayıt edecek adaylar daha sonra başvurularını iş ilanları sayfası üzerinden yapabilecekler. 

İLANLARI GÖRÜNTÜLEMEK İÇİN

Yukarıda yer alan ekrana ulaşmak için İŞKUR web sayfasına erişim sağlayın ardından işyeri türü yazan bölümü kamu olarak seçin. Diğer alanları doldurmadan ara butonuna basın. Bu şekilde KPSS'li KPSS'siz tüm kamu işçisi, memur alım ilanlarını görüntülebilirsiniz. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@