Lise, Önlisans, Lisans Mezunu Olup İş Arayanlar! Hasta Karşılama, Kabul Kayıt Personeli Aranıyor

İŞKUR üzerinden 3 kadrodan personel alımı için ilanlar yayımlandı. Hasta Karşılama Personeli, Kabul Kayıt Personeli ve Hasta Danışmanı Personeli. Bu kadrolarda iş başvurusunda bulunacak adayların sağlamaları gereken ilk koşul ise öğrenim şartı. İlana en az lise mezunu olup önlisans ve lisans mezunları da başvuruda bulunabilirler.

Lise, Önlisans, Lisans Mezunu Olup İş Arayanlar! Hasta Karşılama, Kabul Kayıt Personeli Aranıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında hastaneler için duyurulan çok sayıda kadro bulunuyor. 

Bu kadrolarda yayımlanan duyurular ile farklı meslek gruplarından işçi alımları olacağı ilan edilirken memur personel pozisyonları için de ilanlar mevcut. Bu kapsamda en az lise mezunu olan adaylar için yayımlanan bazı kadroları sizler için derledik. 

İŞKUR HASTANE PERSONEL ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurular ile personel alımlarının özel sağlık kuruluşları bünyesine olacağı bildirildi. 

Farklı il ve ilçelerde hizmet veren özel sağlık kuruluşları, tıp merkezleri, özel hastaneler ve klinikler ihtiyaçlarına göre 3 farklı personel alımı yapacaklar. Genel olarak danışma ve hastayı yönlendirme işlemlerini yürütecek olan personellerin office programlarını da iyi kullanması isteniyor. 

Bu kapsamda güncel İŞKUR İş İlanlarında yer alan o duyuruları derledik. İşte hastane bünyesinde yapılacak olan personel alımları. 

Kadro ve Kontenjanlar

Hasta Danışmanı kadrosu için İŞKUR İş İlanları sayfasında yer alan duyuru sayısı: 17

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için İŞKUR İş İlanları sayfasında yer alan duyuru sayısı: 8

Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi kadrosu için İŞKUR İş İlanları sayfasında yer alan duyuru sayısı: 1

BU KADROLARA BAŞVURU YAPACAK ADAYLAR

Bu kadrolara başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Ancak sağlık kuruluşları adayların kadrolar için sağlanması gereken tüm özel şartların karşılanmasını istiyor. Öğrenim şartının dışında mesleki koşulların da yer aldığı başvuru şartlarında adayların özellikle iletişim becelerinin kuvvetli olması isteniyor. Ofis ve kayıt işlerinin yürütülmesini isteyen sağlık kurumları bu görevlerin dışında genel şartları talep ediyorlar. 

NASIL BAŞVURU YAPARIM?

Kamugundemi.com olarak aşağıda hasta danışmanı kadrosu için yayımlanan ilanlara ulaşabileceğiniz İŞKUR İş İlanları bağlantısını verdik. 

Hasta Danışmanı Kadrosu için TIKLAYIN

Bu bağlantıya tıkladığınızda hasta danışmanı kadrosuna dair tüm duyurulara ulaşacaksınız. Bunun dışında diğer iki kadrodan iş arayanlar açılan sayfada hasta danışmanı yazan alanı temizleyip Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi yada Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi yazacaklar. Diğer alanı doladurmalarına gerek yok. 

İstediği kadrolara dair ilanları görüntüleyenler başvurularını elektronik olarak yapabilecekler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@