KPSS'li KPSS'siz İlkokul, Lise, Üniversite Mezunu 63 Bin 889 Personel Alımı İŞKUR'da Başladı! İnternetten Başvurun

Türkiye İş Kurumu üzerinden 63 bin 889 personel alımı için ilan yayımlandı. KPSS'li, KPSS'siz kadın erkek adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanlarında ilkokul, lise, önlisans ve lisans mezunu adaylar için duyurular var. Türkiye geneli 81 şehirde farklı meslek gruplarında yapılacak personel alımlarına başvurular İŞKUR üzerinden elektronik olarak yapılacak. Ramazan döneminde Nisan ayının son günlerinde, Mayıs ayının ilk günlerinde iş arayanlar için İŞKUR İş İlanları.

KPSS'li KPSS'siz İlkokul, Lise, Üniversite Mezunu 63 Bin 889 Personel Alımı İŞKUR'da Başladı! İnternetten Başvurun

Türkiye İş Kurumu üzerinden KPSS'li KPSS'siz personel alımı yapılacağı ilan edildi. Duyurular çok sayıda pozisyondan yapılacak olup ilanlarda hem memur personel kadroları hemde işçi kadroları bulunuyor. Nisan sonu, Mayıs başında iş arayanlar için o duyurular. 

İŞKUR 63 BİN 889 PERSONEL ALIM İLANI

İŞKUR personel alım ilanlarında en fazla alım ilanı işçi kadrolarında. Bunun dışında memur personel pozisyonları için de binlerce ilan bulunuyor. Kamugundemi.com olarak bu kadroların neler olduğunu adayların hangi ilanlar için başvuru yapabileceğini aktarıyoruz. 

İşçi Kadroları

Büro İşçisi, Ve Polisaj Tezgahı Operatörü-Metal İşçiliği, Akrilik İplik Üretim İşçisi, Alüminyum imalat işçisi, Ambalajlama işçisi (el ile), Asansör Bakım ve Onarım İşçisi, Balık Temizleme İşçisi, Beden İşçisi (İnşaat), Beden İşçisi (Genel), Bisküvi İmalat İşçisi, Diğer İmalat Ve İlgili İşçiler (Makine İle), Elektrik malzemesi montaj işçisi, Orman İşçisi, Seramik İmal İşçisi, Punta Kaynak Makinesi İşçisi, Plastik Mamuller Montaj İşçisi, Paketleme işçisi, Otomotiv Montaj İşçisi, Montaj İşçisi (Havalı Tornavida), Mobilya Döşeme İşçisi, Meyve Sebze Ayıklama İşçisi

Memur Kadroları

Sağlık Memuru, Büro Memuru (Dış Ticaret), Büro Memuru (Genel), Büro Memuru (İdari İşler), Danışma Memuru, İstihbarat Memuru, Posta Ayırım Memuru, Tren Teşkil Memuru (Makasçı), Üretim Planlama Memuru

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Yukarıda yer alan görsel İŞKUR İş İlanları arama sayfasına ait. Danışma memuru yazan bölüme hangi kadroda iş arıyorsanız adını yazın. Daha sonra ara butonuna basın. Diğer alanları doldurmadan sadece mesleğe göre yapacağınız aramalar ile tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. 

İŞKUR İş İlanları arama sayfası için TIKLAYIN

İŞKUR üyeliği olanlar adaylar ise başvurularını elektronik olarak internetten yapabilecekler. 

Ayrıca kamu gündemi olarak yukarıda yer verdiğimiz kadrolar yayımlanan duyuruların sadece bir bölümünü oluşturuyor. Adaylar her bir kadro için ayrı ayrı arama yaparak tüm memur personel yada işçi kadrolarını görüntüleyebilirler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@