KGM, Askeri Kurumlar, Üniversiteler Belediyeler! İŞKUR Kamu Grubu İşçi ve Memur Alım İlanları

İŞKUR üzerinden haftanın kamu grubu personel alım ilanları yayımlandı. Çok sayıda kurum için yayımlanan duyurularda, hem memur hemde işçi alımları olacağı duyuruldu. Alımlar KPSS'li ve KPSS'siz olarak yapılacak.

KGM, Askeri Kurumlar, Üniversiteler Belediyeler! İŞKUR Kamu Grubu İşçi ve Memur Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinden yeni memur ve işçi alım duyuruları yayımlandı. 

Türkiye geneli farklı şehirlerde yer alan kamu kurumları normal işi olmayan adaylar arasından, engelli adaylar arasından, TMY kapsamında ve eski hükümlü kapsamında personel alımları yapacaklarını ilan ettiler. Tüm bu duyuruları kadrolara ve kurumlara göre sizlere ulaştırıyoruz. 

HAFTANIN KAMU GRUBU İŞKUR İŞ İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurularda memur kadroları için ayrı duyurular, işçi kadroları için ayrı duyurular bulunuyor. Buna göre kamu işçisi alımı yapacak olan kurumların duyurularında yer alan açık pozisyonlar şunlar; Temizlik Görevlisi, Şoför-Yük Taşıma, Beden İşçisi (Genel), Aşçı, Şoför (Yolcu Taşıma), Güvenlik Görevlisi.

Memur alım ilanlarını merak eden adaylar için ise açık kadrolar arasında "Bilgisayar İşletmeni (Operatörü), İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikeri, Yapı Tesisat Sistemleri/Sıhhi Tesisat/Isıtma ve Doğal Gaz İç Tesisatı Teknisyeni, Elektrik Teknisyeni" kadroları bulunuyor. 

ALIM YAPACAK KAMU KURUMLARI

Memur yada işçi alımı için İŞKUR sayfası üzerinden kamu grubu bünyesinde ilan yayımlayan kamu kurumlar arasında belediyeler, üniversiteler ve askeri kurumlar yer alıyor. İŞKUR'dan personel alım ilanı yayımlayan o kurumlar. 

Bahşılı Belediye Başkanlığı, 2 nci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü, Abana Belediye Başkanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, Kestel Belediye Başkanlığı, Ankara Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü, KMÜ Rektörlük Özel KalemBahşılı Belediye Başkanlığı, 2 nci Hava Bakım Fabrika Müdürlüğü, Abana Belediye Başkanlığı, Karayolları Genel Müdürlüğü, Kestel Belediye Başkanlığı, Ankara Üniversitesi Döner Sermaye İşletmesi Müdürlüğü, KMÜ Rektörlük Özel Kalem

BAŞVURU ŞARTLARI

Kamu kurumlarında memur olmak isteyen yada işçi olarak çalışmak isteyen adayların sağlamaları gereken şartlar. 

T.C. vatandaşı olmak. 18 yaşından büyük olmak, kamu haklarından mahrum olmamak, memur kadroları için varsa KPSS şartını sağlamak, her kadro için ayrı ayrı ilan edilen öğrenim şartını sağlamak, işçi kadroları için mesleki özellikleri sağlamak. 

İŞKUR Kamu Grubu Alım İlanları için Uygulamamızı Telefonunuza İndirebilirsiniz

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huawei Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

* İŞKUR Açık İş İlanları arama sayfasına gidin. 

* İş arama sayfasında yer alan İşyeri Türü yazan bölüme tıklayın.

* Açılan seçeneklerde Kamu olanı işaretleyin

* Daha sonra diğer alanları doldurmadan Ara butonuna basın. 

İlan Arama sayfası için TIKLAYIN

BAŞVURU YAPMAK İÇİN

İlanlara başvuru yapmak için adayların kurumların ilanlarını incelemeleri gerek. Bazı kurumlar İŞKUR üzerinden başvurularını elektronik kabul ederken bazı kurumlar kılavuzda yer alan iletişim bilgileri üzerinden şahsen başvuru yapılmasını istiyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@