İŞKUR İş İlanları: Danışma Memuru, Hastane Kabul Kayıt Personeli, Sekreter Alınıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden farklı meslek gruplarından personel alımları için çok sayıda ilan yayımlandı. İŞKUR üzerinden yayımlanan bu ilanlar arasında yer alıp başvuruları 8 Haziran'da başlayacak olan Danışma Memuru, Hastane Kabul Kayıt Personeli, Sekreter kadrolarını inceledik.

İŞKUR İş İlanları: Danışma Memuru, Hastane Kabul Kayıt Personeli, Sekreter Alınıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden 8 - 14 Haziran dönemi iş ilanları yayımlandı. 

Bu hafta içerisinde iş arayanlar için toplam 80 binden fazla iş ilanı bulunuyor. İşçi kadroları için yayımlanan iş ilanları sayısı genel olarak daha fazla olsa da adayların yakından takip ettiği pozisyonlar için de yeni duyurular geldi. 

 3 KADRODA ÇOK SAYIDA PERSONEL ALINACAK

İŞKUR üzerinden yayımlanan işçi alımı, personel alımı ilanları arasında Danışma Memuru, Hastane Kabul Kayıt Personeli, Sekreter, Büro Memuru, Hasta Danışma kadroları yer alıyor. Sağlık kuruluşlarının yanı sıra özel sektör firmalarının da yayımladığı iş ilanlarında başvurular en az lise mezunu düzeyinde alınıyor. 

Her firma ve her sağlık kuruluşu görevlendirme yapacağı birimine göre özel şartlar belirlerken bazı ilanlara başvurular lise düzeyinden bazı ilanlara ise önlisans veya lisans düzeyinden oluyor. 

Güncel iş ilanlarına göre Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan bu kadrolara dair kontenjan sayıları şöyle;

Danışma Memuru kadrosu için yayımlanan iş ilanı sayısı: 29

Büro Memuru kadrosu için yayımlanan iş ilanı sayısı: 348

Hasta Danışmanı kadrosu için yayımlanan iş ilanı sayısı: 6

Kabul Kayıt kadrosu için yayımlanan iş ilanı sayısı: 11

Sekreter kadrosu için yayımlanan iş ilanı sayısı: 242

BAŞVURU YAPACAK ADAYLAR 

İlanları değerlendirmek isteyen ve başvuru yapma hazırlığında olan adaylar, öncelikle her firma tarafından yayımlanan başvuru şartlarını inceleyecekler. Kendi şehirleri için ilan bulan adayalar firmaların ilan ettiği şartlara göre başvurularını yapacaklar. 

Başvuruda bulunacak iş arayan adaylar için dikkat edilmesi gereken maddeler;

Adayların her bir pozisyon ayrı ayrı belirlenen öğrenim şartını sağlamak. Güvenlik soruşturması sonucu olumlu olmak. Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, yapmış sayılmak yada tecilli durumda olmak. Mesleki özellikler ve personel alımı yapacak olan firmaların talep ettiği tüm şartları sağlamak. 

Yukarıda yer alan kadrolar için iletişim yeteneğinin yüksek olması ayrı bir koşul. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ İÇİN

Sekreter kadrosu için iş ilanları için TIKLAYIN

Yukarıda yer alan bağlantıdan sekreter kadrosu için yayımlanan iş ilanlarına ulaşabilirsiniz. Diğer kadrolar için açılan sayfada sekreter yazan yere, iş aradığınız kadrosunun adını yazın. başka hiçbir alanı doldurmadan ara butonuna basın. 

Tüm ilanlara ulaşacaksınız, başvurularınızı da firmaların ilan ettiği şartlara göre yapabilirsiniz. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@