İŞKUR Hastane İş İlanları! Ambulans Sürücüsü, Kabul Görevlisi, Danışma Personeli Alınacak

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan personel alım ilanları arasında hastane personeli alımları için çok sayıda kadroda bulunuyor. Toplam 177 farklı duyurunun yer aldığı İŞKUR'da çok sayıda şehirde hastanelere personel alınacak. İŞKUR hastane personeli iş ilanları Kamu Gündemi'nde.

İŞKUR Hastane İş İlanları! Ambulans Sürücüsü, Kabul Görevlisi, Danışma Personeli Alınacak

İŞKUR üzerinden hastane personeli alım ilanları yenilendi. İş arayanlar için yeni kadrolar duyurulurken alım yapılacak pozisyonlar için kontenjan sayıları da yenilendi. Bu dönemde iş arayanlar için İŞKUR Hastane personeli, işçi alım ilanlarını derledik. 

İŞKUR HASTANE PERSONELİ ALIM İLANLARI

Haziran ayına kısa bir süre kala, İŞKUR'da tam açılma sürecine dair beklentilerin etkisi görülüyor. Çok sayıda firma bu dönemde iş ilanı sayısını arttırırken bu etki sağlık kuruluşları adına yayımlanan ilanlarda da görülüyor. 

İŞKUR aracılığıyla 81 il geneli adına yayımlanan tüm ilanlarının sayısı yaz dönemi hemen öncesi 65 bin bandına çıkmış durumda. Çoğunluğu özel sektör adına yayımlanan iş ilanları arasında hastaneler için yayımlanan ilan sayısı çok sayıda. 

Binlerce sağlık personeli kadrosu için iş ilanının yer aldığı İŞKUR'da ayrıca hastane bünyesinde hizmet ve diğer alanlarda çalışacak personellerde aranıyor. Kamugundemi.com olarak bizlerde en az ilkokul mezunu adayların başvuru yapabilecekleri işçi kadroları ile lise, önlisans ve lisans mezunları için ilan edilen diğer kadroları derledik. Hastanelerde çalışmak isteyecek adaylar için güncel iş ilanları sayısı şöyle;

KADRO KADRO İŞKUR İŞ İLANLARI

Ambulans sürücü, danışman, kabul ve karşılama personeli, hasta yardımcısı, bakıcı ve diğer kadrolar adına yayımlanan ilan sayısı 177. Bu duyuruların tamamı İŞKUR'dan yayımlanmış olup başvuru süreci devam eden ilanlar. Adaylar aşağıda yer alan iş ilanlarının kendi şehirlerinde olması durumunda ise başvuruda bulunabilecekler. 

Hangi Kadrodan Kaç Personel Alımı Yapılacak?

Ambulans Sürücüsü: 2

Evde Hasta Bakımı Sağlık Teknikeri: 11

Hasta Danışmanı: 9

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi: 10

Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi. 2

Hasta Refakatçisi: 1

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı: 132

Hasta Ve Yaşlı Refakatçisi: 1

Hastane Hizmetlisi: 1

Temizlik Görevlisi (Hastane): 9

Hastaneye Personel Alım İlanlarını Yakından Takip Etmek için Uygulamalarımızı Telefonunuza İndirin

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huewai Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

BAŞVURU ŞARTLARI 

Her bir kadro için başvuru şartı özeldir. Adayların kendilerine uygun ilanı bulmaları için öncelikle İŞKUR'dan firmaların duyurularına ulaşmaları, ardından ise başvuru kılavuzlarını incelemeleri gerekiyor. 

Genel olarak ise adayların başvuruda bulunmadan önce dikkat edecekleri koşullar ise; adayların Türk vatandaşı olması, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, başvuru yapılacak kadro için sağlık kuruluşu tarafından talep edilen öğrenim şartının sağlanması, her kadro için ayrı ayrı bildirilen mesleki özelliklere haiz olunması, hastane bünyesinde çalışacakların vardiyalı çalışma sistemine uyum sağlayabilmeleri ve güvenlik soruşturması sonucu olumlu olması olarak sıralanabilir. 

BAŞVURULAR İŞKUR'DAN

İş İlanlarına başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üyelikleri üzerinden elektronik olarak yapabilirler. Sisteme üye girişi ile giriş yapacak adaylar Açık İş İlanları Arama sayfasından kadro ve şehre göre arama yapacaklar. Ardından ise kendilerine uygun ilanlara başvurularını tamamlayacaklar. 

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@