İŞKUR'da Yayımlanan Evden Çalışılabilecek İşçi Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinden işçi alım ilanları yayımlanabiliyor. Firmalar özellikle paketleme işçisi kadrolarında evden çalışabilecek personel arayışı içerisindeler. İŞKUR'dan duyurulan ilanlara nasıl başvuru yapılacağını haberimizden öğrenebilirsiniz.

İŞKUR'da Yayımlanan Evden Çalışılabilecek İşçi Alım İlanları

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan çok sayıda işçi alım ilanı bulunuyor. Söz konusu işçi alım ilanları ile farklı alanlarda hizmet veren onlarca firma yüzlerde duyuru yayımladılar. Güncel işçi ve diğer statülerde yapılacak personel alım sayısı ise 50 bin bandının üzerinde. 

İŞKUR üzerinden duyurulan personel alım ilanları arasında evden çalışmak isteyenler için de duyurular bulunuyor. Adayların evden iş imkanı ile duyurulan iş ilanlarına nasıl başvuru yapabileceklerini adım adım aktarıyoruz. 

EVDEN ÇALIŞMAK İSTEYENLER İÇİN İŞKUR İŞ İLANLARI

Evden çalışmak isteyenler için duyurulan iş fırsatları genellikle paketleme ve el işi alanlarında oluyor. 

İŞKUR kaydı olan bazı firmalar bu iş ilanlarını İŞKUR üzerinden duyurabiliyorlar. Paketleme İşçisi kadrosunda yayımlanan duyurular ile firmalar evlerinden çalışabilecek personel aradıklarını duyuruyor ve ilan için başvuru almaya devam ediyorlar. 

Bayram öncesi dönemde yayımlanan paketleme işçisi alım ilanları sayısı ise 568 olarak duyuruldu. Ancak bu kadroların tamamı evden çalışmak isteyenler için ilan edilen duyurulardan oluşmuyor. Bu duyuruların bir bölümü firmaların kendi iş alanları için ilan edildi. 

EVDE PAKETLEME İŞÇİSİ NE İŞ YAPAR?

Evde paketleme işinde çalışacak olanlar bazı ürünlerin firmaların talep ettikleri şekilde paketlemelerini yapacaklar. Paketleme yapılacak ürünler için firmalar çalışacak olan kişilere malzemeleri teslim edecekler. Malzemelerin teslim edilmesinin ardından ise çalışanlar istenilen şekilde paketlemeleri yapacaklar. 

Paketleme işi nikah şekeri paketleme, kına paketleme, sabun paketleme, mum paketleme gibi çok sayıda iş kolunda yürütülebilir. 

Kamu ve Özel Sektör İş İlanlarını Takip Etmek için Telefonlarınıza Uygulamamızı İndirin

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huawei Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN EN DİKKAT EDECEĞİNİZ HUSUS

Söz konusu personel alım ilanlarına ulaşmak için en dikkat edilmesi gereken husus ilanların tek tek incelenmesi. Kamugundemi.com olarak aşağıda paketleme işi için ilan bağlantı adresini verdik. Bu bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilecekler. 

Paketleme işi ilanları için TIKLAYIN

Yukarıda yer alan bağlantıya tıkladığınızda İŞKUR'da ilan edilen iş ilanlarına ulaşacaksınız. Buradan kendi şehrinize göre arama yapabilirsiniz. Daha sonra duyurular arasından evden çalışma sistemi ile olan duyurular ile atölyede çalışmak üzere iş ilanlarını bulabileceksiniz. Daha sonra kendinize uygun duyurulara başvuru yapabilirsiniz. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@