İŞKUR'da 50 Danışma Memuru Alım İlanı! Başvurular İnternetten Başladı

Türkiye İş Kurumu üzerinden özel sektör firmaları danışma memuru alımı için ilanlar yayımladılar. Yayımlanan tüm ilanlar, başvuru şartları ve İŞKUR'dan başvuru işlemleri yazımızda. İŞKUR Danışma Memuru alım ilanları.

İŞKUR'da 50 Danışma Memuru Alım İlanı! Başvurular İnternetten Başladı

Türkiye İş Kurumu özel sektör iş ilanlarını yayımlamaya devam ediyor. Tam açılma beklentileri özel sektör firmalarının çok sayıda meslek grubunda personel alım ilanları yayımlamasına neden oldu. Öyle ki bu dönemde yayımlanan ilanların sayısı 65 bin seviyesini aştı.

İŞKUR DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARI

İŞKUR üzerinden yayımlanan iş ilanları arasında en çok işçi kadroları için ilanlar olsa da farklı ve aranan meslek gruplarından da çok sayıda ilan yayımlandı. 

Bu kapsamda yayımlanan ilanlara arasında Danışma Memuru kadrosu için de duyurular bulunuyor. Mayıs ayının son günleri itibariyel danışma memuru alım ilanları için toplam 50 iş ilanı yayımlandı. İlanların tamamı özel sektör firmaları tarafından yayımlandı. 

Firmaların karşılama, bilgi verme ve evrak işleri için görevlendirilecek olan danışma memuru alımları firmaların taleplerine göre farklı iş alanlarında da görevlendirilebilirler. 

Danışma memuru alım ilanlarına başvuru yapacak adayların en çok dikkat etmeleri gereken konu, başvuru şartları. İlanlar özel sektör firmaları tarafından yayımlandığından başvuru şartları da birinden farklı olabiliyor. Bu kapsamda talep edilen veya edilebilecek koşulları sizlerle paylaşıyoruz. 

İlanlara Başvuru Yapmadan Önce

Firmalar kendi iş alanlarına göre adayların lise, önlisans ve lisans düzeyinden mezun olmalarını isteyebilirler. 

Firmaların çoğu adayların hitap ve iletişim yeteneğinin güçlü olmasını istiyor. 

Adayların sağlamaları gereken bir diğer koşul ise bilgisayar ve ofis programlarının kullanılabilmesi. 

Genel şartların dışında adayların firmaların talep edeceği özel şartları da sağlamaları gerek.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Danışma memuru alım ilanları için aşağıda bağlantı adresini verdik. Bu adres üzerinden tüm duyurulara ulaşabilirsiniz. Başvuru işlemleri de bu adres üzerinden başvuru kılavuzlarına ulaşıp elektronik olarak İŞKUR aracılığıyla firmalara iletilmesi şeklinde yapılacak. 

Danışma Memuru alım ilanları için TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@