İŞKUR Ambulans Şoförü, Sürücüsü Alım İlanları! Online Başvuru Adresi

Türkiye İş Kurumu üzerinden ambulans sürücüsü alım ilanları yayımlanıyor. Bu ilanlara başvuruda bulunmak isteyen adaylar internet üzerinden başvuru yapabilecekler. Özel şartların yer aldığı ambulans şoförü alım ilanlarında adayların tüm şartlara haiz olmaları gerekmekte.

İŞKUR Ambulans Şoförü, Sürücüsü Alım İlanları! Online Başvuru Adresi

Hastanelerde, sağlık kuruluşlarında ambulans şoförü olarak çalışmak isteyenler İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanları takip ederbilirler. 

Özel olarak faaliyet gösteren kuruluşların yayımladığı duyurularda adaylar, ambulas şoförü olmak için başvuruda bulunabilirler. Haziran 2021 döneminin ilk günleri itibariyle halen başvuru süreci devam eden ilanların olduğu ambulans şoförü kadrosu için detayları araştırdık. 

AMBULANS ŞOFÖRÜ ALIM İLANLARI HAZİRAN 2021 DÖNEMİ

İŞKUR üzerinden yayımlanan ambulans şoförü alım ilanlarına başvuruda bulunacak adayların hem sürücü olarak sağlamaları gereken şartlar var hemde sağlık alanında yerine getirmesi koşullar var. Alımlar kapsamlı bir uygulama ve mülakat süreci sonrası yapılıyor. 

Ambulans Sürücü alım ilanı yayımlayan sağlık kuruluşlarının alımlarda genel olarak talep ettiği koşullar ise şöyle sıralanıyor. 

İlana başvuruda bulunacak adayların en az lise mezunu olmaları gerek. Bazı ilanlarda adaylardan önlisans yada lisans mezunu olmaları da talep edilebilir. Ancak genel olarak ambulans şoförü alım ilanlarına lise, önlisans ve lisans düzeyinden başvuru alınır. Kişilerin sürücü belgesi ve gerekli tüm sertifika şartlarını sağlamaları istenir.

Ayrıca ambulans şoförü alım ilanlarında, gerekli durumlarda hastaya müdahale edilmesi gerekebileceğinden adaylardan ilk yardım sertgifikası alınması isteni. Bu sertifika için de gerekli bir eğitim ve sınav süreci tamamlanmalı. Ambulans sürücü alım ilanlarında psikolojik analiz testi uygulanabilir. Bu test sonuçlarının olumlu olması gerek. Ayrıca İleri sürüş teknikleri hakkında eğitim almış kişiler ambulans şoförü olabilmektedir. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Haberimizin başında belirttiğimiz gibi İŞKUR üzerinden yayımlanan ilanlara başvuru yapacak adaylar öncelikle iş ilanlarına ulaşacaklar. 

İş ilanlarına ulaşan kendine uygun bir duyuru bulan adaylar, İŞKUR sistemine üyelikleri ile giriş yapacaklar, ardından iş ilanlarına elektronik başvuru ile başvurularını tamamlayacaklar. İlanlara başvuru yapacak adayların İŞKUR sistemine kayıtlı tüm bilgileri doğru olmalı. 

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

Ambulans Şoförü Alım İlanları için TIKLAYIN

Yukarıda kamugundemi.com olarak verdiğimiz bağlantıyı kullanarak Türkiye İş Kurumu aracılığıyla adaylara duyurulan ambulans şoförü alım ilanlarına ulaşabilirsiniz. İŞKUR üyeliği ile sisteme giriş yapan adaylar ilanın yayımladığı kuruluşu ve şartları inceleyebilirler. 

Yorumlar (1)
Halil fırat 6 gün önce
Hızlı ve çok dikatlıyım

Gelişmelerden Haberdar Olun

@