İşçi Alım İlanları 26 Nisan 1 Mayıs! Binlerce İŞKUR İlanı Yayımda

İşçi alım ilanlarını takip edenler için İŞKUR üzerinden yeni haftanın duyuruları yayımlandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden onlarca firma yayımladıkları duyurular ile işçi alımı yapacaklarını ilan ettiler. İşte yayımlanan yeni duyurular ve başvuru yapabileceğini işçi kadroları.

İşçi Alım İlanları 26 Nisan 1 Mayıs! Binlerce İŞKUR İlanı Yayımda

İşçi kadrolarından hem belli meslek gruplarında hemde her adayın başvuru yapabileceği genel alımlar yeni hafta başında duyuruldu. 

Türkiye'nin dört bir yanından hemen hemen tüm illeri için yayımlanan duyurularda en az okur yazar seviyesinden olmak üzere çok sayıda işçi alımı yapılacak. Öyle ki işçi alımları tüm İŞKUR iş ilanları duyurularının çok büyük bir kısmını oluşturuyor. 

İŞKUR İŞÇİ ALIM İLANLARI BAŞVURULAR 26 NİSAN 1 MAYIS

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilanlar ile iş arayanlar kendi şehirleri için yayımlanan tüm duyuruları inceleyebilirler. Kadrolara göre, şehirlere göre yada kişilerin özel becerilerine göre arama yapabilecek olan adaylar en uygun ilanı bulabilirler.

Kısa süre önce yenilenen İŞKUR İş İlanlarında vatandaşlar başvurularını Mayıs ayına kadar yapabilecekler. Ramazan ayında iş arayanlar için işçi kadrolarına yapılacak alımlarda yer alan meslek gruplarını sizlerle paylaşıyoruz. 

FİRMALARIN ARADIĞI İŞÇİ KADROLARI

Firmaların, kuruluşların hatta bazı kamu kurumlarına nisan ayının son döneminde işçi alımları yapılacak. Kurumların duyurularında en fazla alım ilanı olan kadroların başında beden işçisi geliyor. Herhangi bir koşul olmadan sadece sağlık durumunun iyi olması esasına göre yapılan beden işçisi alım ilanının sayısı 11 bin bandının üzerinde. 81 il geneli firmalara 11 binden fazla beden işçisi alımı yapılacak. Bu kadro yayımlanan 66 binlik tüm İŞKUR ilanlarında en fazla duyuruya sahip olan pozisyonlar. 

Fabrikalar, inşaat firmaları, belediyeler, belediyelere bağlı iştiraklar, üretim, imalat, hizmet sektöründe çok sayıda alanda farklı görevlerde yapılacak beden işçisi alımlarında adayların sağlamaları gereken koşullar firma tarafından belirleniyor. 

Kadro Kadro İşçi Alımlarından Haberdar Olmak için Uygulamamızı Telefonunuza İndirin

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Diğer İşçi Kadroları

Beden İşçisi pozisyonu dışında 26 nisan 1 Mayıs tarihleri arasında en fazla alım ilanına sahip işçi kadroları şunlar;

Beden İşçisi (Genel), Paketleme işçisi, Konfeksiyon İşçisi, Diğer İmalat Ve İlgili İşçiler (Makine İle), Mermer İşçisi, Bisküvi İmalat İşçisi, Beden İşçisi (Temizlik), Metal Mamuller Montaj İşçisi, Makine Montaj İşçisi, Diğer İmalat Ve İlgili İşçiler (Elle), Plastik Mamuller Montaj İşçisi, Tornacı (Torna Tezgahı İşçisi) Mobilya Döşeme İşçisi, Depo İşçisi (Elleçleme), Seramik İmal İşçisi, İnşaat İşçisi.

Yukarıda yer alan işçi kadrolarının tamamı için yayımlanan duyuru sayısı en az 100. Ayrıca çoğu kadro için 300'den fazla iş ilanı bulunmakta. 

Beden İşçisi kadrosu için ilan edilen İŞKUR ilanlarına ulaşmak için TIKLAYIN

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

Kamugundemi.com olarak yukarıda beden işçisi kadrosu için bağlanıtıyı verdik. Bu bağlantıya tıklayan adaylar 81 il geneli ilan edilen beden işçisi kadrosuna ulaşacaklar. Adaylar farklı kadrodan işçi alımı için başvuru yapacaklarsa o kadronun adını yazıp arayacaklar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@