İş Arayanlar Dikkat! İŞKUR Üzerinden Danışma Memuru Alımı Yapılıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden Danışma Memuru alımları için çok sayıda duyuru yayımlandı. İlanlara başvuru yapacak adaylar için yayımlanan ilanlara başvuruların hangi adres üzerinden yapılacağını derledik. İşte Nisan 2021 döneminin son haftasında başvuru yapılabilecek danışma memuru alım ilanları.

İş Arayanlar Dikkat! İŞKUR Üzerinden Danışma Memuru Alımı Yapılıyor

İş arayan adaylar için İŞKUR üzerinden danışma memuru alımları yapılıyor. Türkiye'nin farklı illerinde yer alan özel sektör şirketleri tarafından yayımlanan ilanlarda farklı özelliklerde personel alımları olacağı bildirildi. Kamugundemi.com olarak bizlerde alımların hangi illerde, hangi koşullarda olacağını derledik. 

İŞKUR DANIŞMA MEMURU ALIM İLANLARI

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan on binlerce personel alım ilanının çok önemli bir bölümü özel sektör firmaları tarafından yayımlanıyor. Firmalar hem İŞKUR kriterlerine göre talep ettikleri personelleri bulabilmek hemde ek teşviklerden yararlanmak için İŞKUR'dan çok farklı kadrolarda personel alımları yapıyorlar. 

İŞKUR üzerinden ramazan ayı döneminde başvuruları devam eden açık iş ilanı sayısı 66 bin bandında. En fazla alım ilanı işçi kadroları için olsa da firmalar memur personel pozisyonları için de duyurular yayımlıyorlar. Bu duyuruların bir bölümü de danışma memuru kadrosu için ilan edildi. 

Danışma Memuru Alım İlanları

Danışma memuru kadroları için yayımlanan güncel ilanlarda toplam 11 şehir için ilan bulunuyor. 9 farklı şehirde yer alan firmalar toplam 29 danışma memuru alımı yapacaklar. Alım yapılacağı ilan edilen şehirler arasında Muğla, Trabzon, Tekirdağ, İstanbul, Afyonkarahisar, Kocaeli, Antalya, Yalova, Tokat bulunuyor. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Danışma memuru alım ilanlarında şartlar ilan yayımlayan firmaya göre değişir. Bazı firmalar adayların en az lise mezunu olmasını isterken bazı firmalar önlisans ve lisans düzeyinden başvuru kabul ederler. Firmalar bunun yanında adayların güçlü iletişim yeteneği olmalarını talep ediyorlar. 

Alım yapılacak şehirde yaşamak yada yaşayabilecek olmak bir diğer koşul olurken bazı firmalar kendi çalışam ilkelerine göre ek koşullar talep edebilirler. Adaylar firmaların talep ettiği tüm özel şartları sağlamalılar. 

BAŞVURU YAPMAK İÇİN

Danışma memuru alım ilanlarına başvuruda bulunacak adaylar için yapılması gereken ilk işlem ilanlara ulaşmak. Aşağıda yer alan bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilecek adaylar başvurularını bu bağlantılar üzerinden yapabilirler. 

Danışma Memuru alım ilanlarını görüntülemek için TIKLAYIN

İlanlara başvuru işlemleri İŞKUR üzerinden elektronik yapılabilir. Ayrıca bazı firmalar adaylara iletişim numarası verip randevu almalarını ve başvurularını şahsen firmaya yapmalarını da isteyebilir. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@