Hastanelere Personel Alınıyor! En Az İlkokul Mezunu Hizmetli Lise, Önlisans Lisans Mezunu Danışman

Hastanelere İŞKUR üzerinden personel alımları yapılıyor. Türkiye İş Kurumu'ndan ilan yayımlayan sağlık kuruluşları hem işçi kadrolarına hemde memur personel pozisyonlarına personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. Duyurularda ilkokul mezunlarından lisans düzeyine kadr çok sayıda öğrenim durumu için personel alım ilanı bulunuyor.

Hastanelere Personel Alınıyor! En Az İlkokul Mezunu Hizmetli Lise, Önlisans Lisans Mezunu Danışman

Türkiye İş Kurumu üzerinden çok sayıda personel alım ilanı yayımlanmış durumda. On binlerce personel alımı için ilan yayımlayan firmalar ve kuruluşlar, iş arayanlara duyurular yayımlıyorlar. Farklı meslek gruplarında yayımlanan personel alımları en az okur yazar düzeyden oluyor. 

Çoğunluğu özel sektör firmalarından oluşan firmaların bu ilanlarının dışında ayrıca sağlık kuruluşları, kamu kurumları ve alt birimleri, belediyeler ve iştirakleri yer alıyor. Söz konusu bu duyurular arasında sağlık alanında çalışmak isteyenler için de duyurular bulunuyor 

HASTANELERE PERSONEL ALIMI YAPILIYOR

Hastaneler için yayımlanan duyurular arasında işçi kadroları dışında memur personel alımları da yapılıyor. İşçi kadroıları bakım personeli, temizlik personeli, refaketçi kadroları için yayımlandı. Memur personel kadroları için ise yönetim kadrolarına, karşılama, kayıt ve ofis alanlarında ilan edildi. 

Hastanelerde çalışmak isteyecek adayların halen başvuruya açık olan tüm duyuruları derledik. 

Türkiye İş Kurumu üzerinden elektronik olarak yada ilan yayımlayan sağlık kuruluşlarına şahsen başvuru yapabileceğiniz 8 farklı kadro bulunuyor. Bu kadrolar için yayımlanan iş ilanları sayısı aşağıda yer alıyor. Aşağıda yer alan sayılar iş ilanı sayısı olup alınacak personel sayısını göstermemekte. Bazı kuruluşlar tek ilanla daha çok sayıda personel alımı yapacağını duyurdu. 

HASTANELERDE YAPILACAK PERSONEL ALIMLARI

Peki iş arayan vatandaşlar hastaneler, sağlık kuruluşları, tıp merkezleri ve diğer sağlık hizmeti veren iş yerleri için hangi kadrolara başvuru yapabilecekler? En fazla alım ilanı hangi pozisyon için duyuruldu? İşte güncel iş ilanı sayıları. 

Hasta Bakımevi Müdürü kadrosu için iş ilanı sayısı: 1

Hasta Danışmanıkadrosu için iş ilanı sayısı: 22

Hasta Kabul-Kayıt Görevlisi kadrosu için iş ilanı sayısı: 9

Hasta Karşılama ve Yönlendirme Görevlisi kadrosu için iş ilanı sayısı: 1

Hasta Refakatçisi kadrosu için iş ilanı sayısı: 1

Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı kadrosu için iş ilanı sayısı: 67

Hastane Hizmetlisi kadrosu için iş ilanı sayısı: 11

Hastane Personel Alımlarından Sürekli Haberdar Olmak için Uygulamamızı Telefonunuza İndirebilirsiniz

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM?

Haberimizin içinde de belirttiğimiz gibi söz konusu personel alım ilanları için hem şahsen hemde elektronik başvuru mevcut. Bazı kuruluşlar adayların elektronik başvurularını kabul edip değerlendireceğini ilan ederken bazıları ise ilan formlarına iletişim bilgisi verip şahsen başvuru yöntemini tercih ediyor. 

Hasta Danışmanı İlanları için TIKLAYIN

Yukarıda yer alan bağlantıya tıklayan adaylar hasta danışmanı ilanlarına ulaşacaklar. Diğer kadrolar için meslek yazan yere istenilen kadro adı yazılacak. Başka bir alan doldurulmadan arama yapıldığında istenilen kadro için tüm ilanlara ulaşılabilecek. 

Yorumlar (2)
Ahmet 3 hafta önce
Hangi il alım yapıyor
Ahmet 3 hafta önce
Erzurumda devlet hastanesinde temizlik kadrosunda olsam bana yeterli ama onada büyük torpil lazım Allah yüzüme bakar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@