Ehliyeti Olanlar! 2 Bin 207 Şoför, Sürücü Alım İlanı İŞKUR'da Başvuru Ekranı

Ehliyeti olan adaylar için İŞKUR'dan yeni duyurular yayımlandı. Son duyurular ile 2 bin 207 şoför ve sürücü alım ilanı yayımlanmış oldu. Farklı alanlarda sürücü alacak olan firmaların ilanları haberimizde.

Ehliyeti Olanlar! 2 Bin 207 Şoför, Sürücü Alım İlanı İŞKUR'da Başvuru Ekranı

İŞKUR üzerinden ehliyeti olan adaylar arasından çok sayıda şoför alımı yapılacağı bildirildi. 

Kurumun web sayfasından yayımlanan duyurularda okullarda, uzun yolda, şehir içinde, yük taşımada, yolcu taşımada görevlendirilecek personel alımları olacağı ilan edildi. Söz konusu personel alım ilanlarını merak edenler için tek tek listeledik. 

İŞKUR ÜZERİNDEN ŞOFÖR ALIM İLANLARI

2.207 şoför ve sürücü alım ilanları ayrı ayrı yayımlandı. Sürücü alıımı yapacağını ilan eden firmalar alımlarını Vasıta Sürücüsü,  Ambulans Sürücüsü,  Ağır Vasıta Tecrübe Sürücüsü kadrolarına yapacaklarını duyurdular. Bu kadroların dışında ise çok sayıda kadroda şoför alımı olacak. 

81 ile geneli farklı şehirler için yayımlanan şoför alım ilanlarının dışında ayrıca tüm Türkiye geneli açık olan iş ilanları da mevcut. 

Ehliyeti olup iş arayanlar için güncel İŞKUR şoför alım ilanlarını ve güncel İŞKUR sürücü alım ilanlarını derledik. İşte yaz döneminde ilan edilen ve önümüzdeki günlerde başvuruları alınacak olan şoför, sürücü alım ilanlarına dair detaylar. 

2.197 Şoför Alım İlanı - Kadro ve Kontenjanlar

Şoför-Yük Taşıma 1164

Kamyon Şoförü 395

Tır-Çekici Şoförü 315

Şoför (Yolcu Taşıma) 179

Kamyonet Şoförü 68

Traktör Şoförü 19

Vidanjör Şoförü 16

Servis Şoförü (Okul) 13

Kurtarıcı Araç Şoförü 8

Makam Şoförü 7

Taksi Şoförü 6

Minibüs Şoförü 5

Şehir İçi Toplu Taşıma Otobüs Şoförü 1

Otobüs Kaptanı (Şoförü) 1 

10 Sürücü Alım İlanı - Kadro ve Kontenjanlar

Vasıta Sürücüsü 7

Ambulans Sürücüsü 2

Ağır Vasıta Tecrübe Sürücüsü 1 

SÜRÜCÜ OLARAK ÇALIŞACAK ADAYLAR

Sürücü olarak çalışacak adayların sağlamaları gereken ilk koşullar başvuru yapacakları kadroya göre belirlenen belge ve sertifika şartı. Adaylar talep edilen sürücü belgesine ve çalışılacak alanlara göre talep edilen tüm sertifikalara sahip olmaları gerekiyor. 

Şoför veya sürücü alım ilanlarında adaylardan mesleki özel şartlar talep edilir. 

Öğrenim şartı aranmaz. Ancak bazı kadrolarda özel koşullar olabilir. Bunun dışında ambulans sürücüsü için adayların ilk yardım biliyor olmaları ve sertifika sahibi olmaları isteniyor. Diğer koşullar ise adayların her personel alım ilanında sağlamaları gereken özel koşullardan meydana geliyor. 

İLANLARA ULAŞIN

Şoför alım ilanları için TIKLAYIN

Yukarıda yer alan bağlantı üzerinden Şoför Yük Taşıma ilanlarına ulaşacaksınız. Ancak görselde yer alan meslek adlı yere  Şoför Yük Taşıma yerine diğer kadroları yazıp arayabilir ve kendinize uygun iş ilanına ulaşabilirsiniz. 

İŞKUR ÜYELİĞİ İLE BAŞVURU

Ehliyet sahibi olan ve firmaların özel mesleki koşullarını sağlayan adaylar, başvurularını İŞKUR üyelikleri ile internet üzerinden yapabilirler. İnternetten başvuru yapacak adaylar başvurularını yapmadan önce üyelik bilgilerinin doğruluğundan emin olmalılar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@