Devlet Hastanesine 45 Kadrolu Kamu İşçisi Alınacak! İŞKUR Kurasıyla Temizlik, Güvenlik Alımı

Ankara Üniversitesi Hastanesine kadrolu işçi alımı yapılacağı duyuruldu. Temizlik Personeli, Güvenlik Görevlisi ve tekniker kadrolarına yapılacak personel alımları ile 45 kişi istihdam edilecek. İlana başvurular meslekler için özel belirlenen şartların sağlanması ile yapılacak.

Devlet Hastanesine 45 Kadrolu Kamu İşçisi Alınacak! İŞKUR Kurasıyla Temizlik, Güvenlik Alımı

Yeni hafta başında bir duyuru yayımlandı. Ankara Üniversitesi tarafından yayımlanan duyuruda, kurumun kadrolu işçiye ihtiyacı olduğu bildirildi. 

Ankara Üniversitesi Hastanesi bünyesinde yapılacak personel alımları lise ve önlisans düzeyinden yapılacak. Kamuda kadrolu işçi olarak çalışmak isteyenler için ilan edilen duyuruya başvurular ise başladı. İşte adayların yapması gerekenler. 

KADROLU KAMU İŞÇİSİ ALIMI YAPILACAK

Kurum duyurusunda toplam 45 sürekli işçi alımı yapacağını bildirdi. Hastane birimlerinde görevlendirilmek üzere yapılacak alımlar Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikeri, Yapı Tesisat Sistemleri Teknisyeni/ Isıtma ve Doğalgaz İç Tesisatı Teknisyeni, Elektrik Teknikeri ve Elektrik Teknisyeni kadrolarına yapılacak. 

Kontenjan dağılında en fazlaalım ilanı Temizlik Personeli kadrosuna yapılacak. Bu kadro için hastaneye 21 personel alınacak. Güvenlik Görevlisi kadrosu için 11 personel istihdam edecek olan kurum, Tekniker ve Teknisyen kadrolarına ise 13 personel alımı yapacak. 

30 YAŞ ŞARTI VAR

İlana başvuruda bulunacak adayların tamamı Ankara Üniversitesi Hastanesinin bildirdiği yaş şartını sağlamak zorundalar. Duyuruya göre Temizlik Görevlisi, Güvenlik Görevlisi, İklimlendirme ve Soğutma Teknolojisi Teknikeri, Yapı Tesisat Sistemleri Teknisyeni/ Isıtma ve Doğalgaz İç Tesisatı Teknisyeni, Elektrik Teknikeri ve Elektrik Teknisyeni pozisyonları için başvuru işlemleri 30 yaş şartını doldurmamış olamk koşuluyla yapılacak. 

DİĞER BAŞVURU ŞARTLARI

Başvuru kılavuzunda adayların 30 yaş şartının dışında sağlamaları gereken diğer koşullarda açıklandı. Genel ve mesleki özelliklere dair Ankara Üniversitesi Hastanesinin açıkladığı o koşullar maddeler halinde şu şekilde;

Türk Vatandaşı olmak.

18 yaşını tamamlamış olmak.

Kamusal haklardan mahrum bulunmamak.

Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek sağlık problemi bulunmamak.

Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamak.

Adayların 24 saat esasına göre vardiyalı çalışmasına ve dış mekânda çalışmasına engel durumunun olmaması.

Güvenlik görevlisi meslek kolu için 5188 sayılı Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanun’un yükümlülüklerine haiz olmak.

BAŞVURULAR İŞKUR'DAN

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını İŞKUR üzerinden yapacaklar. Başvuru işlemlerini İŞKUR'dan tamamlayan adaylar daha sonra kura çekilişine katılacaklar. Alımlar İŞKUR kura sonuçlarına göre belirlenecek. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@