BİM, A101, Şok Personel Alımı İŞKUR İlanları! İlkokul, Lise Mezunu

BİM, A101, Şok zincir marketlere personel alımları yapılacak. İŞKUR üzerinden ilan edilen duyurular kapsamında yapılacak personel alımlarına dair açık pozisyonlar firmalar tarafından ilan edildi. En az ilkokul düzeyinden personel alım ilanlarının yer aldığı duyurularda lise, önlisans ve lisans mezunları için de alımlar yapılacağı bildirildi.

BİM, A101, Şok Personel Alımı İŞKUR İlanları! İlkokul, Lise Mezunu

Türkiye'nin en büyük zincir marketlerinden olan ve 81 il ile çok sayıda ilçede birimleri bulunan BİM, A101, Şok personel alımları yapıyorlar. 

Bu firmalar personel alımlarını hem İŞKUR üzerinden hemde kendilerine resmi siteleri üzerinden yayımlıyorlar. Mayıs ayının ilk döneminde İŞKUR aracılığıyla adaylara duyurulan personel alım duyurularını kamugundemi.com olarak derledik. 

İŞKUR İŞ İLANLARI - ŞOK, A101, BİM DUYURULARI

İş arayan vatandaşların yakından takip ettikleri firmalar, kuruluşlar olan zincir marketler çok sayıda kadroda personel alımları yapacaklarını ilan ettiler. 

Pandemi sürecinde her ne kadar çalışma saatleri azalmış olsa da marketlerin iş yükü artmış durumda. Çok çeşitli kadrolardan personel alımı yapacaklarını ilan eden BİM, A101, Şok marketler farklı öğrenim düzeylerinden yapılacak başvuruları kabul edecekler. 

Kendi siteleri dışında İŞKUR üzerinden de ilan yayımlayan BİM, A101, Şok Marketlerin mayıs ayının ilk haftası itibariyle aktarıyoruz. 

BİM İŞKUR Üzerinden İlan Edilen Açık Kadrolar

Ön Muhasebeci, Kasiyer, Market Elemanı, Reyon Görevlisi, Beden İşçisi (Genel), Satış Danışmanı / Uzmanı(Perakende Satış Elemanı (Tezgahtar)), Ambar/Depo Görevlisi, Şoför-Yük Taşıma, Satış Danışmanı / Uzmanı, Ambar/Depo Görevlisi, Forklift Operatörü, Araç Yükleme Operatörü, Diğer İmalat Ve İlgili İşçiler (Elle)

A-101 İŞKUR Üzerinden İlan Edilen Açık Kadrolar

Kasiyer, Market Elemanı, Ambar/Depo Görevlisi, Depo İşçisi (Elleçleme), Perakende Satış Elemanı (Gıda), Ambar/Depo Görevlisi, Reyon Görevlisi

ŞOK İŞKUR Üzerinden İlan Edilen Açık Kadrolar

Depo İşçisi (Elleçleme), Satış Danışmanı / Uzmanı, Perakende Satış Elemanı (Gıda), Motosikletli Kurye, Beden İşçisi (Genel), Yan Forklift (Reachtruck) Operatörü, Marangoz, Depo Görevlisi (Gıda), Beden işçisi (taşıma, yükleme-boşaltma)

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

İŞKUR İş İlanları Sayfasında (Yukarıda ki Arama Bölümüne) Ulaşmak için TIKLAYIN

Kamugündemi.com olarak verdiğimiz bağlantıya tıkladığınızda İŞKUR İş İlanları arama sayfasına ulaşacaksanız. Açılan sayfada yukarıda yer alan ekran ile karşılacaksınız. Burada sadece İşyeri Unvanı yazan bölümü doldurup arama yapmanız gerekiyor. 

BİM için iş ilanı arıyorsanız BİM Birleşik Mağazalar yazıp ara butonuna basın, başka hiç bir alanı doldurmayın. 

A-101 iş ilanları için İşyeri Unvanı yazan yere Yeni Mağazacılık yazmanız gerekiyor. ŞOK ilanları için ise ŞOK Marketler yazıp arama yapabilirsiniz. 

İlanlara ulaşan adaylar başvurularını elektronik olarak yapabilecekler. Kendilerine uygun iş ilanı bulan adaylar İŞKUR üyelikleri sisteme girecekler ve başvurularını tamamlayacaklar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@