Bilgisayar Kullanabilen Adaylar için İŞKUR Veri Giriş Personeli İlanları

İŞKUR üzerinden bilgisayar kullanabilen adaylar arasından Veri Giriş Personeli ve Veri Giriş Kontrol İşletmeni alım ilanları yayımlandı. İş arayan adaylar için ilan edilen yeni duyurulara başvurular ise elektronik olarak yapılabilecek.

Bilgisayar Kullanabilen Adaylar için İŞKUR Veri Giriş Personeli İlanları

Son açıklanan işsizlik rakamlarına bakıldığında 4 milyonda 235 bin resmi işsiz vatandaş bulunuyor. İşsiz vatandaşlar en kısa zamanda iş imkanı bulmak isterken arayışlarını devam ettiriyorlar. Kamugundemi.com olarak bizlerde hem kamu kurumları tarafından ilan edilen memur alımı hemde İŞKUR ile duyurulan özel sektör ilanlarını sizlerle buluşturuyoruz. 

İŞKUR'DAN BİLGİSAYAR KULLANABİLEN ADAYLAR İÇİN İŞ İLANI

İŞKUR üzerinden yayımlanan duyurular kapsamında, binlerce iş ilanı adaylara iletildi. İlan edilen duyuruların çok önemli bir kısmı işçi pozisyonlarına olurken farklı meslek grupları için de duyurular mevcut. Adaylar için farklı iş kollarında yayımlanan ilanlardan biri olan Veri Giriş Personeli kadrolarını inceledik. 

Türkiye İş Kurumu üzerinden Veri Giriş alanında 2 farklı kadroda 30'a yakın duyuru bulunmakta. 

Bilgisayar kullanabilen özellikle ofis programlarına hakim olan adaylar için ilan edilen veri giriş personeli ilanlarında öğrenim şartları firmalara göre değişir. Bazı firmalar en az lise mezunu adayların başvurularını kabul ederlen bazı firmalar önlisans ve lisans düzeyinden mezun adaylardan personel alımı yapacağını bildirdi. 

KADRO KONTENJAN DETAYLARI

Genel başvuru özelliklerini sağlayan adaylar için bayramdan sonraki süreç içeriisnde değerlendirilebilecek veri giriş personeli alım ilanlarında kontenjanlar da belli oldu. İki arklı alanda yayımlanan duyurularda kadro dağılımı şöyle. 

Veri Giriş Elemanı kadrosu için İŞKUR'da 11 duyuru bulunuyor. 

Veri Giriş Kontrol İşletmeni pozisyonu için ise 17 iş ilanı yayımda. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Söz konusu personel alım ilanına başvuruda bulunacak olanların öncelikli sağlamaları gereken şart firmaların talep ettiği öğrenim şartı. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bu şart firmaya göre değişmekte olup bayram öncesinde lise, önlisans ve lisans mezunları için iş ilanları var. 

Adayların sağlamaları gereken bir diğer koşul ise iyi derecede bilgisayar kullanımı. Veri giriş işlemleri için adayların tüm office programlarına hakim olmaları gerek. Bunun yanında firmaların talep ettiği ve İŞKUR iş ilanı başvuru kılavuzunda duyurduğu diğer özel şartlarında sağlanması gerek. 

BAŞVURU ADRESİ

Veri Giriş Elemanı iş ilanları için TIKLAYINIZ

Veri Giriş Kontrol İşletmeni iş ilanları için TIKLAYINIZ

Yukarıda yer alan bağlantılardan İŞKUR'da yayımlanan ilanlara ulaşabilirsiniz. İŞKUR üyeliği ile sisteme giriş yapabilir ve online başvurunuzu firmalara iletebilirsiniz. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@