Belediyeye Daimi Fatura Kontrol Görevlisi, Plaj Personeli, Şoför, İşçi Alınacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi yayımladığı bir duyuru ile farklı alanlarda görevlendirecek personel alımı yapacağını duyurdu. Başvurular KPSS'siz ve en az lise düzeyinden yapılacak. Memur olmak isteyenler için yaz dönemi kamu iş ilanları.

Belediyeye Daimi Fatura Kontrol Görevlisi, Plaj Personeli, Şoför, İşçi Alınacak

Yaz döneminin yaklaşıyor olması, kamu kurumlarının yeni dönem hazırlarını artırdı. Kadrolarını güçlendirmek isteyen belediye başkanlıkları yeni dönem iş ilanlarını yayımlıyorlar. Bu kapsamda ilan yayımlayan belediyelerden birisi de Antalya Büyükşehir Belediyesi  oldu. 

PERSONEL ALIM İLANI

Antalya Büyükşehir Belediyesi, İŞKUR üzerinden yayımladığı bir duyuru ile farklı pozisyonlardan personel alımı yapacağını bildirdi. Aşağıda yer alan kadrolar için başvuru yapacak adaylar için süreç kısa süre içinde başlayacak. İşte Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ilan edilen duyurularda yer alan açık kadrolar. 

Cankurtaran kadrosu için belediyeye 4 personel alımı yapacak. 

Plaj Görevlisi için belediyeye 4 personel alımı yapacak. 

Şoför için belediyeye 1 personel alımı yapacak. 

Elektrikçi için belediyeye 1 personel alımı yapacak. 

Fatura Kontrol Görevlisi için belediyeye 5 personel alımı yapacak. 

Temizlik Personeli erkek için belediyeye 5 personel alımı yapacak. 

Temizlik Personeli kadın için belediyeye 1 personel alımı yapacak. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İlan edilen kadrolar için ayrı ayrı şartlar bulunuyor. Adayların özellikle can kurtaran kadrosu için gerekli sertifika şartlarına haiz olması istiyor. İlanda yer alan bilgilere göre bu kadro için ayrıca 45 yaşından küçük, sabıka kaydı olmayan, en az gümüş bröve olan ve engelli vatandaşlar iletişimi yüksek olmak gerekiyor. 

Diğer kadrolar için ise adayların genel başvuru koşullarını sağlamaları isteniyor. Şoför kadrosu için B sınıfı sürücü ehliyeti isteyen belediye başkanlığı, palj görevlisi kadrosu için çok iyi derecede yüzme bilgisi talep ediyor. 

Fatura kontrol görevlisi için ise adayların en az lise mezunu tercihen yüksekokul mezunu olmalarını istiyor. Tüm kadrolarda ayrıca ikamet şartı bulunuyor. 

BAŞVURU TARİHİ

İlanlara başvuru yapacak adaylar başvurularını 19 - 20 Mayıs tarihlerinde belediye başkanlığına şahsen yapacaklar. Adaylar belediye başkanlığına giderek ön başvuru formu dolduracaklar. İlk başvuru aşaması bu şekilde tamamlanacak. 

Başvuru Kılavuzu için TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@