Antalya Büyükşehir Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 250 Personel Alımı Yapıyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi iştiraki olan Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. tarafından 250 personel alımı yapılacağı açıklandı. Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) üzerinden yayımlanan ilana göre alımı gerçekleştirilecek olan personeller daimi olarak göreve başlatılacaklar.

Antalya Büyükşehir Belediyesi En Az İlkokul Mezunu 250 Personel Alımı Yapıyor!

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin 250 personel alımı yapacağı bildirildi. Bu personellerin Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin iştiraki olan Antalya İnsan Kaynakları A.Ş. aracılığı ile işe alınacakları bildirildi.

Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) aracılığı ile Kurum Dışı Kamu İşçi Alımı kategorisinde yayımlanan ilanda 250 personelin alımının yapılacağı bildirildi. Alımı gerçekleştirilecek olan personellerin 102'si Filit İşçisi (Haşere İlaçlama) ve Şoför kadrolarında çalışacaklar. Kalan 148 kişilik kadro ise temizlik işçisi olarak görevlendirilecekler. Deneyimli olunmasının şart olarak bulunmadığı personel alımları için 9 Şubat 2021 Salı günü mesai bitimine kadar başvuru yapılabilecek.

BAŞVURU ŞARTLARI NELERDİR?

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

-18 yaşını tamamlamış olmak

-Antalya il sınırları içerisinde ikamet ediyor olmak

-En az ilkokul mezunu olmak

-B sınıfı sürücü belgesi sahibi olmak

-İlaçlama ve şoför olarak çalışmayı kabul etmek

İŞ BAŞVURUSU NASIL YAPILACAK?

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin iştiraki aracılığı ile açılan personel alımlarına iş başvurusunda bulunmak isteyen adaylar başvurularını Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Muratpaşa Hizmet Binası'nda yapabilecekler. Başvurular şahsen gerçekleştirilecek. Posta yoluyla yapılacak başvurular dikkate alınmayacak.

İŞE YERLEŞTİRME NASIL YAPILACAK?

İş başvurularının yapılmasının ardından her aday ile bir görüşme gerçekleştirilecek. Durumları uygun bulunan adaylar arasından 250 kişinin işe alınmaları kararlaştırılacak. Bu işe alınan personeller hemen işe başlatılacaklar. Yeni personeller Antlaya merkezde ve ilçelerde görevlendirilebilecekler.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@